Taras w stylu modern classic

by Kasia Bobocińska

Z Pawłem znamy się nie od dziś. Pamiętam jak kilka lat temu miałam przyjemność odwiedzić go w pięknym apartamencie w stylu Modern Classic WNĘTRZE W STYLU MODERN CLASSIC HOME. Są takie miejsca w sieci, do których wracasz dla samej przyjemności przebywania z daną osobą.  Są takie sklepy, do których wpadasz, nie tylko na zakupy, ale by porozmawiać ze sprzedawcą. Takie właśnie miejsce to Modern Classic home.  Niezależnie od branży, w jakiej sprzedawca z pasją, kochający swoją pracę i dający od siebie to co  najlepsze (i jakościowe), to prawdziwy skarb. Jestem pewna, że spotkaliście taką osobę i czujecie różnicę. Są po prostu miejsca, gdzie wchodzisz z uśmiechem. Pawła poznałam 5 lat temu, kiedy zaprosił mnie do swojego pięknego apartamentu w w starej warszawskiej kamienicy — zobaczcie zdjęcia TU  i byłam równie mocno oczarowana pięknem, które mnie otaczało, jak i osobą samego właściciela.  W tym roku MCH obchodzi 5-lecie i mocno mu kibicuję, bo wciąż się rozwija i zmienia na lepsze, rozszerzając swój asortyment produktów własnych.

DONICE OGRODOWE FLAMINGO

W tym sezonie MCH rozszerzyli swój asortyment produktów własnych i wprowadzili do sprzedaży przepiękne donice ogrodowe FLAMINGO w stylu Modern Classic. Występują w różnych rozmiarach: kwadratowych o bokach od 35 cm do 100 cm oraz prostokątnych: 120x60cm i 170x60cm. To są oczywiście wymiary podstawowe, ale jako, że są to produkty własne, to mogą one być wykonane na zamówienie w dowolnym rozmiarze (oczywiście takim, który jest realny konstrukcyjnie ).

Donice są wykonane z pełną starannością i dbałością o każdy szczegół. Sama robiłam w zeszłym roku donice ogrodowe, więc doskonale wiem, gdzie i jak można popełnić błąd w wykonaniu. Przede wszystkim, donice są świetnie zabezpieczone przed działaniem warunków atmosferycznych.  Są wyłożone żółtą folią (gr 0,3), która izoluje i chroni ich dno przed działaniem wody a jednocześnie umożliwia wysadzenie roślin bezpośrednio do donicy. W mojej konstrukcji pominęłam ten niezbędny element i teraz, po roku muszę odświeżać drewno w środku.

Jeśli chcemy zostawić donice na zimę na zewnątrz, możemy zamówić je z ociepleniem ze styropianu  gr 2 cm. 

Jeśli planujemy zasadzić rośliny bezpośrednio do donicy warto zamówić model z drenażem w postaci czterech rurek PCV które są montowane w dnie donicy.

Donice mogą być też spersonalizowane i na przykład zamówić donicę na kółkach lub z filcowymi podkładkami, gdy planujemy z niej korzystać we wnętrzu. Jest na tyle dekoracyjna, że świetnie sprawdzi się zarówno we wnętrzach, jak i poza. Ja juz wyobrażam sobie jak w salonie idealnie prezentowałoby się w niej np. drzewko oliwne. 

Klasyczny, ponadczasowy wygląd sprawia, że donice Flamingo  idealnie pasują do każdego ogrodu, tarasu, balkonu.

Tak urządzony taras widzę, zaraz po przebudzeniu z okien sypialni i cieszy on bardzo moje oko. Jest idealnym przedłużeniem wnętrz starego domu. Donice idealnie wpisują się w tegoroczne trendy, ozdobią każdy taras i dodadzą mu niekwestowanego uroku. Wystarczy otoczyć je dodatkami w innym stylu i będą pasować do wnętrz klasycznych, rustykalnych, skandynawskich czy scandi bocho. Biel jest ponadczasowa i pięknie wpisze się w każdą przestrzeń, ale w ofercie MCH są też klasyczne donice malowane na szaro. Jeśli planujemy posadzić wyższe rośliny to w sprzedaży są też donice z pergolą.

TARAS W STYLU MODERN CLASSIC

Latem każdego dnia zaczynamy dzień na tarasie. To tutaj układamy nasze plany na cały dzień, pijemy poranną kawę, przy której znajdujemy moment na lekturę.  Udało mi się tu stworzyć idealną przestrzeń do relaksu.

Nowe, klasyczne donice Flamingo idealnie wpisały się w stylistykę mojego tarasu.  

Z tak wyrządzonym tarasem, mogę mieć tylko nadzieję, ze pogoda dopiszę i będę mogła do końca wakacji cieszyć się porankami na tarasie.  

Płytki ułożone na trasie to kolekcja Tubądzin Monolith SCOGLIO GRIGIO.

Related Posts