Moja pastelowa sypialnia

by Kasia Bobocińska

Dawno nie pokazywałam Wam mojej sypialni. Czas płynie szybko i pojawiło się w niej sporo nowych dodatków i dekoracji. Mieszkamy w naszym starym domu już ponad dwa lata i ciągle coś zmieniamy, ulepszamy, przestawiamy. Pojawiają się nowe wnętrza i przestrzenie do urządzenia dlatego spora część mebli migruje. Ostatni raz zaglądaliśmy do sypialni na początku roku, aby omówić kwestie organizacyjne: PRZECHOWYWANIE W SYPIALNI – JAK MIEĆ WIĘCEJ MIEJSCA NA UBRANIA? Dziś wracam, żeby pokazać Wam wszystkie nowości, jakie się tu pojawiły, czyli moja pastelowa sypialnia w pełnej odsłonie. 

SYPIALNIA W PASTELOWYCH KOLORACH

Najważniejszą zmianą w sypialni, która miała wpływ na spójność jej wystroju, to udekorowanie ścian obrazami i plakatami z Posterlounge. 

Po raz pierwszy zdecydowałam się na zamówienie nie tylko plakatów, ale też obrazów na płótnie.  Zostały one oprawione w piękne drewniane ramy z naturalnego drewna i tworzą razem przepiękny efekt.

Dzięki wymianie plakatów i obrazów kolorystyka w sypialni stała się bardziej spójna. Wszystkie zamówione przeze mnie plakaty i obrazy są jednego artysty, stworzyła je Julia Contacessi amerykańska artystka uwielbiająca nowoczesną sztukę abstrakcyjną.

Kolejną zmianą w sypialni było zamówienie do sypialni nowych lamp Markslojd: złotej BLANCA oraz szarej CAEN. Absolutnie je uwielbiam! Ostatnio odkryłam, że jestem chyba kolekcjonerką lamp, bo nigdy nie jest mi ich za mało!

Na toaletce pojawiły się jeszcze dekoracje z Vildewik: biała mandala, komplet wazoników: kula oraz dwa podłużne wazony. Dopełnieniem całości są maki w pięknej kolorystyce.

Wystrój sypialni idealnie pomaga mi się wyciszyć i uwielbiam się w niej relaksować.  Wybrane przeze mnie dekoracje  przepięknie podkreśliły wszystkie atuty tego wnętrza. Ostatnio wybierając dekoracje ścienne stawiam przede wszystkim na abstrakcję. Każdy może dostrzec w pracach Julii Contacessi może dostrzec coś innego.

Do sypialni zamówiłam dwa obrazy na płótnie Posterlounge:

Obraz na płótnie Gold Fusion II  (711858) rozmiar 50×70 + rama FLOATS  w kolorze naturalnego drewna
Obraz na płótnie Gold Fusion VI (711857) rozmiar 50×70 + rama FLOATS  w kolorze naturalnego drewna
Plakat – Blue Rapture II (701418)  30×40 + rama LOFT  w kolorze naturalnego drewna  
Plakat – Pastelowy teren I (710336),  30×40 

Mam nadzieję, że spodobał Wam się zmiany w naszej sypialni. 

Related Posts