5 rzeczy które warto kupić jesienią do domu

by Kasia Bobocińska

Na początku początku października Jysk zaprosił nas do słonecznego Gdańska na prezentację najnowszej kolekcji mebli. Wrażeń jakie mogliśmy doświadczyć w Gdańsku było całe mnóstwo. Wycieczkę zaczęliśmy od zwiedzania cudnego mieszkania usytuowanego w pięknej Grenarii, w której prezentowane były nowości w asortymencie Jysk. Swoją drogą to ciekawa inwestycja architektoniczna, która swoją formą dopasowała się do kształtów tradycyjnych gdańskich kamienic a jej nazwa nawiązuje do łacińskiego słowa oznaczającego spichlerz, co również jest ukłonem w stronę historii. Następnie czekał nas przejazd zabytkowym “ogórkiem” oraz oglądanie stoczni gdańskiej z przewodnikiem oraz gorąca czekolada i prażone kasztany. Na wieczór Jysk zaplanował prawdziwą ucztę dla zmysłów i przecudną kolację w doborowym towarzystwie. Było fantastycznie i inspirująco! Dodam tylko, że kilka dni po powrocie byłam już w sklepie Jysk kupując nowości w asortymencie, które wpadły mi w oko. Dziś chciałbym Wam pokazać 5 rzeczy, które warto kupić jesienią i które szczególnie spodobały mi się w Jysk. Będą też 3 moodboardy z propozycjami do salonu w 3 różnych przedziałach cenowych: 2700zł, 3600zł, 4400zł. Samo mięsko, tak jak lubicie.

mat.prasowe Jysk

Nie mogę Wam dać kawałka Gdańska, nie mogę Wam zaserwować pysznej kolacji, czy tych emocji, które towarzyszyły mi podczas tej wyprawy, ale mogę Wam dać konkretny przepis na salon. Mogę Wam dać mnóstwo inspiracji, tak abyście mogli sami zaaranżować tak przecudne wnętrze. To co, gotowi na zakupy w Jysk?

Pięć rzeczy, które warto kupić do domu jesienią
mat.prasowe Jysk

Jak urządzić mieszkanie z JYSK?

Jak urządzić salon z Jysk? Pięknie! Już Jysk o to zadbał. Pięknie rozwinął dział mebli i dekoracji i teraz możemy stworzyć wraz z nim naprawdę piękny i niedrogi salon. I jest w czym wybierać! Popatrzycie tylko na tę witrynkę VIRUM! Skradła mi serce do tego stopnia, że pognałam jak na skrzydłach, zaraz po powrocie do sklepu i zamówiłam taką dla siebie. Byłam do tego stopnia pewna tego zakupu, że wiozłam ją naprawdę micro Uberem do domu. Trzymałam ja pod kolanami a długość, tej niewielkiej witrynki zajmowała całą długość samochodu. Było warto! Podobnie jak warto było skorzystać z dodatkowego rabatu, który marka przygotowała dla tych co udają się do sklepu ze swoją własną torbą. Marka nagradza proekologiczne zachowanie rabatem -15%. Taka akcja z torbą organizowana jest kilka razy w roku. Warto zaglądać do gazetek Jysk, bo zwykle tam jest ogłaszana.

Pięć rzeczy, które warto kupić do domu jesienią

Popatrzcie tylko na te dekoracje! Wszystko do siebie pasuje!

Pięć rzeczy, które warto kupić do domu jesienią

Kanapa oraz krzesła w kolorze butelkowej zieleni zachwycały i niezwykle urozmaicały wnętrze! Do tego bardzo mądrze dobrane dodatki sprawiały, że wnętrze naprawdę robiło wrażenie. 

Propozycje aranżacji salonu

Przygotowałam dla Was zestawienie kilku produktów, które widziałam w mieszkaniu pokazowym. Kluczem do tej kompozycji jest zielona kanapa:

Propozycja 1: KANAPA JUVR, Dywan AKSFRYTLE, stolik TRAPPEDAL, lampa TORSTEIN, Roślina sztuczna OLIVER, Roślina sztuczna RUBEN, Poszewka SPARRIS, Kosz ARE, Ramka na zdjęcia VAGN, Ramka na zdjęcia OSCAR, Wazon FELIX, Wazon SIVERT, Regał TRAPPEDAL, Ozdoba TORRE, Pudełko dekor. ELMER — Suma zakupów 3594, 54 — bez uwzględnienie promocji

mat.prasowe Jysk

Sypialnia też robiła wielkie wrażenie! Szczególnie spodobała mi się satynowa, granatowa pościel STELLA.

I piękne przydymione lustro.

Dla zwolenników granatu przygotowałam propozycję z kanapą w ich ulubionym kolorze:

Propozycja 2: KANAPA HARNDRUP, Dywan TULPAN, Ława LEJRE, lampa SIGVARD, lampa HELGI, Roślina sztuczna OLIVER, Roślina sztuczna SVENN, Stolik TERP, Poduszka RYNKEVIER, Ramka na zdjęcie TORD, Ramka VALTER, Zegar MARIUS, Wazon ROY, Kwiat sztuczny KRISTOFFER, Koc pikowany VALMUE, Regał TISTRUP, Ozdoba MANUS, Poduszka BRUNIA — Suma zakupów 2684, 13 — bez uwzględnienie promocji

A na koniec najdroższa propozycja z pięknymi  dodatkami w kolorze różu, burgundu i złota: 

Propozycja 3: KANAPA VARPELEV, Dywan BIRK , stolik TROSTERUD, lampa ALBERT, lampa CARLOS, Roślina sztuczna OLIVER, Roślina sztuczna YNGVAR, Poduszka POPPEL, Regał TRAPPEDAL, Ramka OSCAR, Poduszka KORNSTEN, Wazon MATHIAS, Kwiat sztuczny RONNY, Ozdoba TYGE, Ozdoba TORLEK, Postument PELLE, Roślina sztuczna STEFAN, Ozdoba STEN, Pufa PADBORG, Koc BRUNMYRAK Suma zakupów 4422, 58 — bez uwzględnienie promocji

Co warto kupić do domu jesienią?

Na koniec jeszcze krótkie podsumowanie i 5 produktów, które według mnie warto kupić na jesień do domu. O to rzeczy, który wpadły mi w oko i szczególnie sobie upodobałam:

  1. Witrynę VIRUM – pomyślicie “dlaczego akurat jesienią’? “Odpowiedź jest prosta, abyśmy mogli przechowywać w niej skarby i pamiątki np. z wakacji
  2. Pled pikowany VALMUE – chyba nie muszę Wam mówić jak ważne są wszelkie otulacze jesienią a taki koc nie tylko pięknie prezentuje się we wnętrzach, ale także zapewnia nam upragnione ciepło
  3. Ozdoba TORRE – kiedy plucha i deszcz za oknem, miło popatrzeć na kawałek sztuki
  4. Wazon MATHIAS – idealny do prezentacji pięknych jesiennych bukietów!
  5. pościel STELLA – wszak w sypialni spędzamy 1/3 życia i warto ją spędzić w komfortowych i pięknych okolicznościach. Jesienią i zimą mam wrażenie, ze najlepiej byśmy nie opuszczali sypialni. Przyjemna pościel może nam pomóc podjąć taką decyzję i zostaniemy cały dzień w łóżku!

Piękny był Gdańsk jesienią. Pięknie było się znów spotkać w tym zaszczytnym gronie. Mam nadzieję, że moje propozycje przypadły Wam do gustu i znaleźliście swoje 5 rzeczy, które warto kupić jesienią.  Dajcie znać w komentarzach co spodobało się Wam najbardziej! Gdańsku, będę za Tobą tęsknić!

mat.prasowe Jysk

Zerknijcie też na moje poprzednie relacje z Jysk:

ŚNIADANIE DO ŁÓŻKA Z JYSK – PRZEPIS NA PIĘKNĄ SYPIALNIĘ I DOBRY SEN

TRENDY 2016/2017 BY JYSK

Related Posts