KLUB PASJONATÓW WNĘTRZ

Dołącz do klubu pasjonatów wnętrz:

Subskrybuj za 97 zł/ miesiąc (cena z VAT)

Klub pasjonatów wnętrz to miejsce dla osób kochających piękne wnętrza, interesujących się tematami wnętrzarskimi oraz tych którzy chcą się szkolić lub doskonalić w temacie projektowania wnętrz.

Co znajdziesz w klubie pasjonatów?

Dostęp do wielu kursów w jednym abonamencie:

Dlaczego kupować pojedyncze materiały, gdy możesz uzyskać dostęp do wszystkich naszych kursów za jednym niskim abonamentem? To wyjątkowa szansa na stały rozwój i zdobycie nowych umiejętności w kreatywnej dziedzinie projektowania wnętrz.

Krótkie i przystępne formaty:

Nie trać czasu na długie lekcje – nasze materiały są starannie opracowane w przystępnych formatach, dzięki czemu możesz szybko przyswoić nową wiedzę. Nasza intuicyjna platforma kursowa pozwala śledzić postępy w nauce oraz otrzymać certyfikat ukończenia po każdym zakończonym kursie.

Co miesiąc nowe materiały edukacyjne:

Co miesiąc przygotowuję dla Ciebie dawkę świeżych materiałów edukacyjnych, w postaci kursów, webinarów oraz materiałów gotowych do druku. Zyskasz mnóstwo wiedzy z zakresu projektowania wnętrz, ale również sztuki budowania marki i prowadzenia skutecznych działań w mediach społecznościowych w branży wnętrzarskiej. Wszystko to oparte jest o moje wieloletnie doświadczenie w tych dziedzinach. To nie tylko teoria, ale przede wszystkim praktyka, osoby z branży z 15 letnim doświadczeniem.

conchita

Nazywam się Kasia Bobocińska Czerwińska, jestem autorką książki  „Pomysł na dom”, w której pokazuję, jak samodzielnie projektować wnętrza krok po kroku.

Od 15 lat prowadzę bloga wnętrzarskiego Conchita Home, gdzie dzielę sie moją pasją do wnętrz, designu, architektury i trendów.  Kocham kolory oraz mój stary przedwojenny dom, który z pasją remontuję.

KATARZYNA BOBOCIŃSKA-CZERWIŃSKA