MOJE BIURO Z JYSK

by Kasia Bobocińska

Zapraszam Was do mojego biura w Małym domku projektanta. To już prawie koniec aranżacji. W przygotowaniu jest już tylko metamorfoza komody Rast oraz zakup sprzętu elektronicznego i ewentualnie jeszcze kilku niewielkich dodatków. Wszystkie większe meble są już na swoim miejscu, choć celowo nie pokazuję Wam jeszcze części biurowej. Dziś chciałabym Wam pokazać kilka mebli i dodatków Jysk, które znacząco zmieniły tę przestrzeń rekreacyjną. Na pufę polowałam dość długo bo ze względu na ograniczenia eksportowe związane z pandemią niektóre meble miały utrudnioną drogę do Polski przeczytajcie o pufie i pierwszych meblach tu: JAKIE MEBLE WYBRAĆ DO BIURA? ARANŻUJĘ DOMOWE BIURO Sporo się zmieniło o tamtego czasu. Zobaczcie jak teraz wygląda moje biuro z Jysk.

Zamiast stolików w moim biurze postawiłam na pufy. Na te konkretną czekałam i polowałam aż znów będzie dostępna. Koniecznie chciałam mieć w biurze element nawiązujący do trendu bouclé:  TRENDY 2019: BOUCLÉ

Pufa OREBO, Jysk; poduszka HORNFIOL, Jysk, miska TORSTEN, Jysk

DOMOWE BIURO – miejsce do przechowywania dekoracji

W moim domowym biurze, oprócz miejsca na przechowywanie dokumentów nie mogło zabraknąć też miejsca na dodatki do sesji. Witrynka VIRUM z Jysk to było moje marzenie, odkąd zobaczyłam ją na wyprawie blogerskiej w mieszkaniu w Gdańsku: 5 RZECZY KTÓRE WARTO KUPIĆ JESIENIĄ DO DOMU. Specyfika mojej pracy  sprawia, że mam mnóstwo dekoracji i bibelotów, które wykorzystuję przy sesjach. Nie chciałam chować ich w zamkniętych szufladach a wyeksponować w odpowiednim, stworzonym do tego meblu. 

Witrynka VIRUM idealnie się sprawdziła w tej roli. Udało mi się w ładny sposób znaleźć miejsce na prawie wszystkie dekoracje a do tego moje oko cieszy mebel o jakim zawsze marzyłam.

Na kanapie znalazło się miejsce  na ulubione poduszki: LILJE, HORNFIOL, KUGLEASK

A przed kanapą stanął niezastąpiony stolik kawowy, który sprawdzi się idealnie w przestrzeni do relaksu. Popołudniowa kawa na kanapie z  ulubionymi magazynami wnętrzarskimi pod ręką. To jest to! 

Moje biuro z Jysk – STOLIK KAWOWY

Stolik kawowy w pracy blogera wnętrzarskiego to must have. Oprócz typowych funkcji jakie spełnia jest tez idealną przestrzenią do tworzenia pięknych aranżacji w z coffee table book. Od dawna stolik kawowe spełniają podwójną rolę i są nieodłącznym miejscem do stylizowania przez blogerów wnętrzarskich oraz wszystkich miłośników dobrego stylu. 

Niestety moje aranżacje stolika kawowego przy trójce dzieci mogły stać najwyżej godzinę. W moim biurze mogę wreszcie stworzyć ze stolika kawowego stały element kompozycji. Nie muszę się bać, że dzieci niechcący strąca mi wazon czy inną dekorację.

Do biura wybrałam czarny stolik kawowy TROSTERUD, ponieważ przepięknie współgra witryną oraz resztą aranżacji biura.

Czarny blat stolika, przypominający czarny marmur jest jednocześnie elegancji jak i bardzo prosty w formie, dlatego stanowi idealny kontrast do bardziej klasycznych mebli jak sofa, czy regał na książki.

Czerń stolika pięknie też pasuje do drewnianej podłogi Barlinek. Stolik jest lekki, łatwo go przesunąć w pobliże witryny i dzięki temu zyskujemy miejsce np. do ćwiczeń. Tak, tak – moje domowe biuro to nie tylko miejsce do pracy, spotkań z klientami, ale też  miejsce, gdzie mogę wyciągnąć matę i zmęczyć trochę ciało, po wyczerpującym dniu w pracy.

moje biuro z Jysk

PODRĘCZNE DROBIAZGI

Ale jestem dumna z mojej witrynki. Wszystkie niezbędne dodatki i dekoracje mam zawsze pod ręką. Jest pojemna a jednocześnie piękna i lekka. Nie zajmuje dużo miejsca.  Jak widzicie bliżej mi do maksymalistki niż minimalistki 🙂

moje biuro z Jysk

Jeśli spodziewaliście się minimalistycznej przestrzeni, bez zbędnych bibelotów, to na pewno nie znajdziecie jej w moim biurze 🙂

moje biuro z Jysk

BORDOWA ŁAZIENKA

Nie zapomnijmy, że bordowa łazienka w małym domku projektanta jest również wyposażona w elementy dekoracyjne oraz użytkowe z Jysk:  METAMORFOZA STAREJ ŁAZIENKI W MAŁYM DOMKU

Przepiękne dodatki, które stoją na półeczce pochodzą z Jysk! Wszystkie idealnie pasują kolorystycznie do przestrzeni łazienki. Dozownik , szczotka toaletowa  oraz ręcznik SKOBY, wyglądają jakby były zaprojektowane dla tej łazienki.

moje biuro z Jysk

Moje biuro z Jysk

Aranżacja i urządzanie biura sprawiło mi wiele przyjemności. Cała aranżacja jest totalnie w moim stylu. Nie brakuje w niej kolorów, mnóstwa dodatków oraz pięknych elementów przestrzeni. Czuję się w nim wspaniale, pobudza moja kreatywność  i sprawia, że mam ochotę tworzyć  dla Was nowe publikacje i materiały. 
Uwielbiam przebywać wśród pięknych rzeczy, które cieszą oko a w dodatku ta cisza jest wspaniała. Czuję się tu świetnie, ponieważ urządzając biuro spełniłam wiele swoich wnętrzarskich marzeń.

moje biuro z Jysk

doniczka ABBAS, wazon MATHIAS, miska TORSTEN, rzeźba TORRE, ozdoba AMUND, ozdoba AMUND, koral TORLEK, poduszka KUGLEASK, poduszka HORNFIOL, kwiat sztuczny LAVRITS, ręcznik SKOBY, pufa OREBO, witryna VIRUM, stolik kawowy TROSTERUD, koc NATTLILJA, poduszka LILJE

Więcej o domowym biurze oraz elementach wystroju przeczytacie we wpisach. Zapraszam Was, bo waro sprawdzić jak zmieniała się ta przestrzeń:

MALOWANIE ŚCIAN W BIURZE- JAK WYBRAĆ KOLORY DO PRACY?

5 RZECZY KTÓRE WARTO KUPIĆ JESIENIĄ DO DOMU

METAMORFOZA STAREJ ŁAZIENKI W MAŁYM DOMKU – FINAŁ

MAŁY DOMEK PROJEKTANTA

REMONT W 10 KROKACH. MAŁY DOMEK PROJEKTANTA

Jak Wam się podoba moje biuro z Jysk? Jest kolorowo, prawda?

Related Posts