Dodatki do domu w kolorach jesieni

by Kasia Bobocińska

Tegoroczna jesień, z jej pełną paletą barw, zdecydowanie zainspirowała mnie do działań twórczych. Jesienne liście, złociste promienie słońca i ciepłe odcienie brązu sprawiły, że chciałem zapragnęłam zobaczyć te kolory we wnętrzach.Dlatego też postanowiłem stworzyć dwa inspirujące moodboardy, które odzwierciedlają te charakterystyczne jesienne kolory, abyście także mogli poczuć tę aurę w swoich domach.

A żeby było trudniej, dodatki miały pasować idealnie do dwóch wnętrz w kolorach jesieni. Aby jeszcze bardziej ułatwić Wam przeniesienie tych inspiracji do Waszych domów, dołączyłem również kilka przykładowych zdjęć wnętrz, które oddają ducha tej jesieni. Dzięki temu będziecie mogli od razu zobaczyć, jakie efekty można osiągnąć, inspirując się tymi moodboardami.

Jesienne dodatki z czerwienią w tle

To wnętrze spodobał mi się od pierwszego wrażenia. Być może dlatego, ze mam słabość do tak pięknych głębokich kolorów czerwieni. Przypomina mi trochę moją łazienkę: BORDOWA ŁAZIENKA. Pamiętacie wpis o kolorach roku? Tam na każdym kroku w paletach pojawiały się cynamonowe czerwienie, połączenie terakoty i różu —>  KOLORY ROKU

Pierwszy moodboard to gra czerwieni, terakoty i miedzi, która przywołuje ciepłe, przepiękne odcienie jesiennych liści oraz kwiatów. Czerwień symbolizuje energię i pasję, terakota nawiązuje do naturalności i spokoju, a miedź dodaje wyrafinowania i blasku.

Pod każdym Moodboard’em znajdziesz przycisk „Lista zakupów PDF”. Pobierz wygodne listy z linkami do produktów w postaci PDF. Możesz kliknąć w przycisk lub w obrazki poniżej, aby pobrać listy zakupów w pdf.

W odcieniach pomarańczy

Drugi moodboard jest zdecydowanie spokojniejszy, idealny dla tych, którzy preferują dominację spokojniejszych neutralnych kolorów , a energetyczne odcienie pomarańczy i brązu w dodatkach. Ta paleta kolorów sprawi, że Wasze wnętrze będzie emanowało ciepłem i przytulnością, jednocześnie zachowując elegancki charakter.

Główne akcenty kolorystyczne to soczysty pomarańcz, cynamonowy brąz, terakota, czekoladowy brąz, które przyciągają uwagę i dodają  wnętrzu energii.

Aby przeczytać dalszą część artykułu ----> dołącz Magazynu pasjonatów wnętrz (2zł/tydzień) ----> przeczytaj Artykuły Premium

Dołączając  do magazynu pasjonatów wnętrz otrzymujesz do pobrania:

PLANNER ZAJĘĆ
PLANNER CODZINNEJ RUTYNY
ETYKIETY NA ZIOŁA

Dołącz do magazynu pasjonatów wnętrz i zyskaj dostęp do treści premium oraz wpisów w postaci e-booków.

14,99 zł / mc

Co zyskujesz?

  • dostęp do niepublikowanych nigdzie indziej  merytorycznych artykułów z zakresu projektowania, aranżacji i remontowania wnętrz
  • dostęp do cyklicznych publikacji tylko dla klubowiczów
  • możliwość wsparcia autora
  • wpływ na treści publikowane na blogu, zaproponuj artykuł, o czym chciałabyś przeczytać?
  • automatyczny dostęp do wszystkich treści do pobrania (check listy, etykiety do druku), w formie  pdf

Jeśli już jesteś członkiem zaloguj się:

Aby przeczytać dalszą część artykułu ----> dołącz Magazynu pasjonatów wnętrz (2zł/tydzień) ----> przeczytaj Artykuły Premium

Related Posts