DIY 15 plannerów do wydrukowania + naklejki

DIY 15 plannerów do wydrukowania + naklejki
Ostatnio napisałam Wam o kalendarzach, które stworzyły utalentowane blogerki a które możecie bezpłatnie pobrać i wydrukować (Do siego roku! 16 kalendarzy do pobrania za darmo). 

Część z Was jednak poszukiwała plannerów ściennych lub książkowych. Podsunęliście mi pomysł na kolejny wpis. Jeśli chodzi o plannery książkowe to wybór był niewielki. Znacznie więcej było kalendarzy z funkcją plannera.  Na początku do głowy przyszły mi 3 blogerki, które wiem, że coś takiego przygotowały. Okazało się, że jest ich znacznie więcej. Jeśli nie wybraliście dla siebie jeszcze sposobu na organizację w 2016 roku to zapraszam na przegląd organizerów. 

Pierwsze 8 pochodzi z polskich blogów a następne znalazłam na blogach zagranicznych. Koniecznie napiszcie, który wybraliście bo ja jak zwykle nie mogę się zdecydować na jeden.

1-2 DESIGN YOUR LIFE

Alina kojarzyć mi się zawsze będzie z jej autorskim projektem, który możecie kupić u niej w sklepie, czyli organizerem. Jeśli jednak chcecie wydrukować go samodzielnie to wystarczy pobrać plik tutaj (klik). Wpis jest wprawdzie z 2014 roku, ale ponieważ nie jest to kalendarz tylko planner to wersja jest całkiem aktualna. Znajdziecie tam nawet projekt okładki do pobrania. 

Ponieważ Alina stworzyła dwie wersje organizerów w tym poście – tutaj – macie dostępne je obie.

Photo: Design Your Life

3. ANIA MALUJE

Prosty planner składający się z 12 kart miesięcznych pozwalających określić nasze cele, kartę roczną, arkusz na statystyki bloga i wiele innych.

Photo: Ania maluje

4. LOVE SIMPLY CREATION

Wprawdzie kalendarz jest na 2015, ale reszta plannera jest jak najbardziej aktualna. Simple Calendar możecie oczywiście kupić gotowy – tutaj.

Photo: Love Simply Creation

5. HOUSELOVES

Trochę inną formę organizacji proponuje Karolina z Houseloves. Oprócz 2 kalendarzy, które możecie u niej pobrać, przygotowała również plannery dla całej rodziny, tak zwaną rodzinną organizację.

Photo: Houseloves

6. WORQSHOP

Kreatywny planner do wydrukowania przygotowała Kasia z bloga Worqshop. Możecie u niej przeczytać też o tym jak dobrze zarządzać swoim czasem, organizować się i  przede wszystkim jak ona to robi. 

Photo: Worqshop

7. GRAFIK-US

 Kolorowy czytelny planner do wydrukowania od Grafik Us.

Photo: Grafik-Us
 
8. HALO MISIU

Ten blog to moje odkrycie 🙂 Tyle inspiracji. W poprzednim poście pokazywałam Wam wspaniały kalendarz a teraz możecie ściągnąć super planner – tutaj

Photo: Halo Misiu

9. PIAFKA

Przeoczyłam go w swoich poszukiwaniach, ale całe szczęście autorka podrzuciła mi link i dzięki temu trafiłam na naprawdę świetny polski planner!

Photo: Piafka

10. THE HAND MADE HOME 
Trzy różne style, trzy różne kolorystyki  i 
 

 Photo: The hand made home
 
11. PENGEMS

Prosty, monochromatyczny i elegancki planner do pobrania tutaj (klik).

 Photo: www.pengems.com

12. BUSY MOMS HELPER

Fantazyjne czcionki w kolejnym plannerze, który można ściągnąć tutaj (klik). Kalendarz był przygotowany na lata 2015-2016.

Photo: Busy moms helper

13. SCATTERED SQUIRREL 

Kompletny planner do pobrania tutaj. Bardzo profesjonalny, szczegółowy i kolorowy. Wystarczy tylko mieć dobrą drukarkę. Jeden z moich faworytów!

Photo: Scattered squirrel

A tutaj (KLIK) czarno – biała wersja.

 
Photo: Scattered squirrel

14. POOTLES
Bardzo minimalistyczny, czarno-biały planner do pobrania tutaj (klik)

Photo: pootles.co.uk

15. DESIGNERBLOGS
Na koniec prawdziwa perełka. Wystarczy zapisać się na newsletter tutaj (KLIK), aby pobrać ten śliczny planner:

 Photo: www.designerblogs.com

A jeśli chcecie urozmaicić swój kalendarz/planner/organizer  tutaj (klik) możecie ściągnąć naklejki do wydrukowania. Wystarczy włożyć do drukarki biała kartkę samoprzylepną.

 Photo: www.craftsposure.com

A tu inna wersja. Do ściągnięcia tutaj (klik) 

Photo: paperandneedle.blogspot.it
Bardziej kolorowa wersja tutaj (klik)

Photo: scrapcraftastic.blogspot.com
A może pastelowa wersja do pobrania tutaj (klik)

 Photo: www.kreativeinkindergarten.com

No to dzieła. Bierzmy się do roboty i doprze wykorzystajmy nasz czas. Aby jak najmniej mówić „nie mam czasu”. Jako mam dwójki maluchów znacznie podciągnęłam się w tematyce organizacji czasu. Patrząc wstecz zastanawiam się na co marnowałam czas, gdy nie miałam dzieci.

 

Udostępnij

 • Nie wyobrażam sobie życia bez kalendarza. Muszę mieć wszystko zaplanowane 🙂

 • O, kilku nie znałam, dzięki!
  Podrzucam też swój, który jest pewną kompilacją wielu rozwiązań 🙂
  http://www.piafka.pl/2016/01/diy-planer-organizer-do-wydrukowania.html

  • Świetny! Zaraz zrobię aktualizację!

  • Bardzo się cieszę, że się podoba 🙂 Dzięki!

 • Teraz to można znaleźć cuda w internecie 🙂

 • Spadłaś mi z tym postem jak z nieba! Dzisiaj własnie przyszedł do mnie organizer ale środek mi nie odpowiada, dlatego już od wczoraj szukałam jakiegoś do wydruku 🙂 13 i 14 to moi faworyci!

 • Właśnie czegoś takiego potrzebowałam… ukazanie wszystkich planerów i teraz można wybrać najlepszy 🙂 będę wpadać częściej 🙂

 • Mega fajnie, dziś sobię coś wydrukuję. Dzięki! 🙂

 • Świetne i tak ich dużo, nie mogę się zdecydować, który wybrać!

 • Oprócz rewelacyjnych plannerów – świetne blogi dzięki tobie poznałam!! Czytam od godziny i skończyc nie mogę!! Conchita ja miałam pracować :P:P

 • Większość znałam, ale Pengems to moje nowe odkrycie, dziękuję! I przy okazji podrzucam marcowy planer stworzony przez moją koleżankę 🙂 flynerdfit.blogspot.com/2016/02/fitplanner-na-marzec-do-wydrukowania.html

 • Świetne zestawienie! Na ten rok miałam kupiony Happy Planner i jestem z niego zadowolona, ale że lubię zmiany to będę się rozglądać za czymś innym 🙂
  Ja co prawda mam jedną córkę, ale też zastanawiam się ciągle jak mogłam marnować ( i na co!?!?!) tyle czasu, jak byłam sama… 😉
  Pozdrawiam ciepło, Joanna

 • Podpowiedzcie proszę gdzie można zakupić okładkę do planera. Nie zwykły segregator, tylko coś jak pod numerami 10, 11, 14. Szukam w necie, ale nic nie mogę znaleźć 🙁

  • Na Aliexpres można znaleźć takie okładki, ale one są niestety w innych wymiarach niż standardowe A5 i wymagają specjalnego dziurkacza. Sama chciałam taką kupić, ale właśnie ten dziurkach trochę odstraszył ceną… Zobacz u mnie: http://www.piafka.pl/2016/09/diy-jak-ozdobic-segregator.html, poradziłam sobie przerabiając segregator.

 • czegoś takiego mi trzeba, zanim kupię kalendarz na nowy rok 🙂