Nowa odsłona Conchita Home

Na niedawno Fb strzeliła 500!! Jestem taka szczęśliwa. To nie jest to jedyna 500. Strona właśnie zanotowała 500tys. odsłon

Kiedy z wielkim hukiem na początku tego roku wróciłam do blogosfery zaczynałam wszystko od nowa. Dziewczyny, z którymi rozpoczynałam blogerską przygodę dawno już odeszły z blogosfery lub wybrały inną drogę: założyły sklepy czy współpracują na stałe z magazynami wnętrzarskimi. Są jednak blogi niezmienne od lat, które kocham za to, co robią (na przykład Jagodowy zagajnik, Rustic home, Home harmony)   Nie są to jednak dziewczyny, które wychodzą ze świata wirtualnego, one tworzą swój magiczny świat w sieci. Jeśli chodzi o Home harmony to to był blog, w którym kiedyś się zaczytywałam bez pamięci i właśnie dzięki niemu założyłam swoje Conchita Home.

27 września 2008 roku napisałam swój pierwszy post dziś mija 6 lat od tamtego dnia.

Beznazwy-1

Kiedy ruszałam od nowa na początku tego roku trafiłam w zupełnie inny świat. Świat dziewczyn, które w ciągu ostatnich dwóch lat mocno ugruntowały swoją pozycję w blogosferze. Statystyki nie były imponujące. I tak na przykład 1 stycznia 2014 roku, kiedy jeszcze nie opublikowałam posta odwiedzało mnie może 100 osób dziennie. 8 stycznia było to już 500 osób i tak powoli odbudowywałam Wasze zaufanie. Podobnie było z Facebook’iem. Na początku lutego startowałam od liczby 30 polubień. Może niezbyt szybko udało mi się osiągnąć pięćsetkę, ale taka jestem z niej dumna.

Chcecie zobaczyć jak zmieniała się Conchita przez te lata? Grafika aż razi w oczy.

 

2008

k3

2009

K1

2010

k6

2011

k35

2012

k61

strona

2013

k62

2014

stary

Kochani zmieniam się dla Was.  Idąc za radą bardzo mądrej Pani zmieniłam nieco kolorystykę bloga a właściwie ją ujednoliciłam.  Zmieniłam też baner bloga. 

kolory conchita

Chce się rozwijać i wiem, że tą drogą, którą podążam dalej już iść nie mogę. Publikuję średnio 28 postów miesięcznie. Kosztuje mnie to masę pracy i kuleje przez to życie osobiste. Kocham to, co robię, ale nie wiem czy ta droga jest słuszna. Proszę Was o pomoc w wybraniu właściwego kierunku rozwoju. Przygotowałam dla Was ankietę. Wam zajmie to chwilę a ja dowiem się nieco o Was i odtąd będę publikowała więcej tego, co lubicie. Ograniczę też liczbę postów do max 5 tygodniowo.

Jak widzicie w tym miesiącu nie pojawił się też tydzień kolorów. Dlaczego? Ponieważ jego oglądalność znacznie spadła. Obiecuję jednak, że jeśli będziecie chcieli dalej go czytać to już w przyszłym miesiącu pojawi się cykle: tydzień morski ( jak na razie ten kolor wygrywa).

Boję się trochę wyników tej ankiety zawsze to może zaboleć. Bądźcie jednak szczerzy do bólu.

 Wypełnij ankietę i zobacz jak głosowali inni.

 

Dziękuję bardzo za to że jesteście, za udział w ankiecie a od poniedziałku zapraszam na nowy konkurs. Taką okrągła sumkę trzeba przecież uczcić. Będzie to rzecz idealnie przydatna w chłodne jesienne wieczory. Czy już wiecie co?

Conchita Home

Nazywam się Kasia Bobocińska i od 2008 staram się dzielić tutaj moimi pasjami i zainteresowaniami. Dziękuję że odwiedził(a)eś CONCHITA HOME. Będzie mi bardzo miło jeśli podzielisz się ze mną swoją opinią w komentarzu

9 komentarzy:

 1. Według mnie najlepsza ze wszystkich! Widać ze dużo nad nią siedziała i każdy element jest dopracowany! Super ;))
  Pozdrawiam i życzę udanej mniej deszczowej soboty jak u mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje! Mam nadzieję, że ankieta pomoże Ci wybrać właściwą drogę :) Życzę wytrwałości w prowadzeniu bloga. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Moje serdeczne gratulacje! Życzę dalszych jeszcze większych sukcesów :)))
  Pozdrawiam gorąco!
  Marta

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje Kochana :))))) ankietę wypełniłam, fajnie, że ją przygotowałaś, takie podpowiedzi mogą być niezwykle cenne. Ja widzę, że się stale rozwijasz i zawsze będę do Ciebie zaglądać równie chętnie, czy będziesz codziennie publikować czy raz na tydzień. Życie rodzinne jest bardzo ważne. Życzę Ci dalszych sukcesów i nie rezygnuj z tygodnia kolorów :))))))) Logo świetne! dobrego weekendu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kochana, gratuluje i życzę samych blogowych sukcesów!!!
  ściskam

  OdpowiedzUsuń
 6. Pomysł z ankietą to dokonały pomysł..gratuluje osiągnięć i życzę samych sukcesów..prowadzę bloga krótko, ponieważ od lipca..oj dzięki Tobie widzę, że jeszcze długa i pracowita droga przede nami, jesteśmy też na fb 241 polubień, największe wejście w ciągu dnia na blogu odnotowaliśmy 852, dużo pierwszych małych naszych sukcesów to zasługa Agnieszki z Lifestyleinpiracje.. Bardzo nas wspiera merytorycznie.. Jeszcze raz wszystkiego co najlepsze i wielkie gratulacje!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Kasiu, odwalasz kawał dobrej roboty i Twoje posty są naprawdę ciekawe. Uważam jednak, że jeśli Twoje życie prywatne na tym cierpi to trzeba ograniczyć liczbę postów np. do 3 tygodniowo, to i tak dużo. Ja też zaczęłam od Home Harmony, szkoda, że tak rzadko pisze i nie można komentować. Ankietę wypełniłam dzisiaj. Życzę dalszych sukcesów.

  OdpowiedzUsuń
 8. Kasiu blog spaniały:) Nie musisz pisać tyle postów tygodniowo, a i tak będziesz miała wiernych czytelników:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Witaj ! - gratuluje i życzę w dalszym ciągu wiele, wiele sukcesów - pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że tu jesteś ♥♥♥ Każdy komentarz jest dla mnie bezcenny, bo pokazuje, że warto robić to co robię ❣