Najlepsze posty 2020

by Kasia Bobocińska

Myślę, że takiego roku jak ten nikt się nie spodziewał! Nikt nie planował tego co się stało, ale z perspektywy czasu muszę napisać, ze wyszłam z całego zamieszania związanego z COVID-19 obronną ręką. Były trudne momenty, to oczywiste. Pamiętam dzień po moich urodzinach, 23 marca, kiedy ze współpracy wycofywały się firma po firmie. Całe szczęście mam w swoim otoczeniu osoby, na które mogłam liczyć i na których się nie zawiodłam. Powiem więcej, sporo się nauczyłam o osobach z mojego otoczenia i ten moment próby zweryfikowałam niektóre “przyjaźnie”.

Jestem zachwycona, ze pomimo wielu ograniczeń udało mi się wiele zdziałać. Jestem dumna z wielu projektów. Na Instagramie możecie już zobaczyć moje top 9 i jak widzicie Waszym zainteresowaniem cieszyły się metamorfozy DIY:

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kasia Bobocińska (@conchita_home)

Jeśli chcecie przypomnieć sobie zeszłoroczne zestawienie to poniżej link do najlepszych postów 2019:

NAJLEPSZE POSTY 2019

NAJLEPSZE POSTY 2018

Czas na moje tegoroczne top 5. Możecie mi wierzyć lub nie, ale nie śledzę obsesyjnie statystyk bloga i zawsze podsumowanie roczne jest dla mnie sporym zaskoczeniem. Wasze wybory zadziwiają mnie od lat. 

MIEJSCE 5 JAK UTRZYMAĆ CZYSTOŚĆ W DOMU Z PSEM

Okazuje się, że temat utrzymania czystości w domu z psem stał się hitem pod koniec ubiegłego roku. Ciągle się zastanawiam czy popularność tego posta zawdzięczam Zenkowi, Julkowi, czy po prostu chcieliście dowiedzieć się więcej o nowym odkurzaczu, który miałam okazję testować. 

MIEJSCE 4 METAMORFOZA POPULARNEJ SZAFKI IKEA

No proszę, stara dobra szafka Ikea zyskała nowe życie i choć zastosowałam do niej zupełnie nową, ale raczej stonowaną kolorystykę, to zwróciła ona Waszą uwagę! Bardzo mnie to cieszy, bo dzięki niej, wykorzystaliśmy do maksimum przestrzeń, jaką była stara wnęka po piecu kaflowym.

MIEJSCE 3 REMONT ŁAZIENKI BEZ KUCIA

Nie mogło zabraknąć na liście tego wpisu. Już po publikacji oglądał się świetnie a przez rok “dojrzał” i trzykrotnie zwiększył liczbę odsłon. Szybki i tani remont łazienki bez kucia to temat, który Was bardzo zainteresował dlatego, oprócz wpisu DIY przygotowałam też wpis o moich 10 patentach na remont łazienki bez kucia, który również uplasował się w pierwszej 10 najlepiej oglądanych wpisów: 10 POMYSŁÓW NA SZYBKI REMONT ŁAZIENKI BEZ KUCIA

MIEJSCE 2 RENOWACJA DRZWI Z MDF

Ta metamorfoza drzwi zaskoczyła nie jednego czytelnika Conchita Home. Nie dość, że tania to jeszcze szybka i efektowna. My jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego i patrząc na liczbę odsłon, Wam też się chyba podoba! 

MIEJSCE 1 DONICZKI Z PALET

Jeśli chodzi o ten post to na blogu zapanował obłęd. Nie wiem jak to się stało, ale w ciągu jednego dnia odwiedziło mnie tyle osób co przez miesiąc i każdego dnia liczba chcących oglądać metamorfozę wciąż rosła. w efekcie czego mamy niekwestionowany numer 1 wśród postów w 2020 roku. Ten post tak dobrze się oglądał, że uplasował się też w pierwszej 5 postów z wszystkich 14 lat blogowania! Szok! 

Tuż poza podium znalazł się post: JAK ZBUDOWAĆ SKRZYNIE NA WARZYWA? CO WŁOŻYĆ DO ŚRODKA? PROJEKT WARZYWNIAK, który również cieszył się ogromną popularnością i oglądaliście go tysiące razy. Widać, że temat przydomowych ogródków stał się Wam tak bliski, jak mnie! Najlepsze jest to, że na wiosnę nów mogę sadzić, bo teraz mam dużo miejsca!

Świetnie też sprawdził się post z poradami dotyczącymi tworzenia galerii JAK POWIESIĆ GALERIĘ WOKÓŁ TELEWIZORA. Jednak wartościowe posty oglądają się częściej i dłużej cieszą się popularnością.

Cieszę się, że w czołówce znalazła się też moja perełka z lat 50 czyli stary kredens kuchenny: JAK ODNOWIĆ KREDENS Z LAT 50

ANKIETA NOWOROCZNA

Tradycyjnie zapraszam Was do udziału w noworocznej ankiecie. Możecie  w niej napisać wszystko a każda Wasza uwaga jest na wagę złota. Wiem, że sporo z Was wykorzystuje ankietę za anonimowe przekazanie twórcy, czyli mnie, swoich spostrzeżeń dotyczących bloga. W zeszłym roku ze względu na urodzenie Julka, najbardziej martwiliście się, że blog zmieni się w blog parentingowy:

“Pomimo zmian w Twoim życiu nie idź proszę w stronę bloga parentingowego 😉 Pozostańmy w tematach wnętrzarsko/wykończeniowych, rozmawiajmy o stylach, trendach, materiałach, kolorach fakturach – mniej o dzieciach, pomimo, że są słitaśne 🙂 szczególnie dla Rodziców 😉 Sama mam dwójkę.”

O raz o moją fryzurę 😉 I love you so much za tę szpileczkę w moje serduszko!

Poza tym, ja wiem, że bycie młodą mamą to wyzwania i wyrzeczenia, ale jeżeli masz gorszą chwilę, bad hair day, a na makijaż nie starczyło czasu – to utrzymując, że to “blog o wnętrzach” a nie “pamiętnik z dnia młodej mamy” – nie nagrywaj live 🙂 Przytulam jak matka – matkę :*

To co mogę na Was liczyć?

Dajcie znać, która zeszłoroczna metamorfoza podobała się Wam się najbardziej. Jestem ciekawa, czy wybór większości pokrywa się z Waszym. Śmiało wypełniajcie ankietę, bo dzięki temu macie realny wpływ na treści na Conchita Home 🙂

W tym roku świętujemy 14 lat Conchita Home. Na pewno nie zamierzam odpuszczać. Mam tyle remontów do zrobienia, tyle metamorfoz, tyle DIY, że znów zabraknie mi roku!

Related Posts

Leave a Comment