TOP 10 Najpopularniejsze posty na Instagramie

by Kasia Bobocińska

Muszą Wam powiedzieć, że Nowy Rok jest zawsze dla mnie wyjątkowy! Zaczyna się nowa dekada, mam tyle planów do zrealizowania a głowa aż mi pęka od pomysłów! W ciągu dwóch pierwszych dni zrobiłam więcej rzeczy niż przez ostatni miesiąc, a nawet półtora. Podsumowuję, to co zrobiłam w 2019 roku, planuję to, co chcę zrobić w 2020 i marzę! Bo od marzeń wszystko się zaczyna. To marzenia zaklinają rzeczywistość! Kilka lat temu, pierwszy raz napisałam moje marzenia i cele na kartce i od tego czasu zawsze tak już robię. Zorientowałam się, że wypowiedziane życzenia mają wielką moc. Zawsze, kiedy podsumowuję rok, spoglądam na tę kartkę i jestem po prostu dumna z siebie, jak wiele z marzeń zmieniłam w rzeczywistość. W 2016 roku na środku kartki napisałam Chcę znaleźć i kupić stary dom! Minęły trzy miesiące, a znaleźliśmy nasz Stary dom, a w ciągu kolejnego tygodnia byliśmy już jego prawnymi właścicielami. Można? 

Nie bójcie się planować, marzyć i jasno postawić swoje cele!

Moja droga przyjaciółka blogowa niedawni na Instagramie mówiła, że nie warto mieć postanowień noworocznych, bo potem ciężko przeżyć gorycz porażki, kiedy już na początku roku nie udaje się nam ich realizować. Dlatego ja nie określam sobie terminów na zrealizowanie swoich celów! Nie jestem superzorganizowaną osobą, która ma terminy realizacji swoich celów. Ja po prostu marzę, chcę coś osiągnąć, zrobić, kupić i odłożyć na jakiś cel, czy zainwestować w swój rozwój to po prostu pisze to na liście swoich celów! I co roku przesuwam porzeczkę ciut wyżej! Nie zawsze wszystko się udaje. Nie robię sobie wyrzutów, tylko przepisuję swoje postanowienie na następny rok. W tym roku na pewno się uda. Lubię też wracać myślami do tego, co już było. Często z perspektywy końca roku mam warzenie, że osiągnęłam znacznie mniej niż w rzeczywistości. Wystarczy jednak zrobić popularne na Instagramie podsumowanie najlepszych zdjęć, czyli Best Nine i można znów przeżyć najważniejsze chwile w zeszłym roku.

BEST NINE

Poniżej moje tegoroczne BEST NINE :

W Best Nine brane są pod uwagę wszystkie statystyki, natomiast ja moje zestawienie najlepszych postów na podstawie wyświetleń. Oto moja lista:

#1 Salon w zimowej odsłonie

#2 Zielona łazienka na górze

#3 Biało – czarna łazienka

#4 Narodziny Julka

#5 Ogłoszenie płci dzidziusia

#6 Urodzinowy poranek

#7 Granatowe drzwi w salonie

#8 Brzuszkowa sesja w kuchni

#9 Sesja kuchenna

#10 Sypialnia z łóżeczkiem Julka

A Was co dobrego spotkało w 2019 roku? 

Related Posts

Leave a Comment