NAJLEPSZE POSTY 2021

by Kasia Bobocińska

Jak co roku, w styczniu, robię podsumowania i sprawdzać to co Wam podobało się najbardziej. Czy ten rok był dal mnie łatwy? I tak i nie. Z jednej strony bardzo się cieszę, że udało mi się skończyć mega projekt, jakim niewątpliwie było napisanie książki, ale z drugiej strony wiem, ile czasu to pochłonęło. Włożyłam w jej napisanie naprawdę dużo serca i wiem, że nie miałam możliwości zrealizować wszystkich zaplanowanych projektów DIY. Choć co miesiąc pojawiały się nowe wpisy, to nie było ich tak dużo jak w latach poprzednich, nad czym bardzo ubolewałam (w 2021 roku opublikowałam 53 wpisy a w 2020 86 wpisów). Nowy Rok ma to do siebie, że daje nam możliwość, odcięcia się od tego co było grubą kreską i wyciągnięcia wniosków na przyszłość. Nie przedłużając już wstępów,  sprawdźmy razem, jakie posty podobały się Wam najbardziej.  To moje tegoroczne top 5.

MIEJSCE 5 SZYBKIE PROJEKTY: MALOWANIE SZAFKI KUCHENNEJ

A to zaskoczenie! Nowy cykl na blogu Conchita Home: SZYBKIE PROJEKTY, który okazał się wielkim sukcesem. Teraz na pewno wiem, że trzeba go kontynuować! Dziękuję Wam, że kolejny raz mogę na Was liczyć i tak entuzjastycznie przyjmujecie wszystkie nowości. 

MIEJSCE 4 KOLORY ROKU 2021

Kocham kolory, dlatego tak się cieszę, że właśnie inspiracji kolorystycznych poszukujecie na moim blogu. W tym roku też możecie się spodziewać mnóstwa metamorfoz z użyciem kolorów. 

MIEJSCE 3 ARANŻACJA MAŁEJ ŁAZIENKI – LIFTING W GODZINĘ

Tego się spodziewałam. Potrzebujecie szybkich, łatwych i efektownych metamorfoz. Jak coś zmienić w godzinę? Proszę, o to pomysł na szybką metamorfozę. Czas uwzględnić Wasze preferencje w swoich planach na rok 2022. Chyba czas długich skomplikowanych postów odszedł bezpowrotnie. 

MIEJSCE 2 METAMORFOZA KOMODY RAST. IKEAHACK

Ta metamorfoza kosztowała mnie naprawdę sporo pracy. Wiele rzeczy, musiałam przetestować pierwszy raz. Bardzo się cieszę, że Wam się spodobała i stała się jednym z najczęściej oglądanych postów w 2021 roku. Jednak metamorfozy mebli Ikea, cieszą się niesłabnącą popularnością, bo w zeszłym roku METAMORFOZA POPULARNEJ SZAFKI IKEA również trafiła do top 5. To oczywiście daje mi do myślenia i postaram się, żeby w 2022 roku nie zbrakło też wpisów z metamorfozami Ikea. 

MIEJSCE 1 62 NAJLEPSZE WNĘTRZARSKIE DIY 2020

Nie dziwię się wcale, że ten wpis trafił na pierwsze miejsce. Tyle wspaniałych metamorfoz, tyle uzdolnionych dziewczyn! Uwielbiam co roku robić to zestawienie, bo z roku na rok poziom blogosfery wnętrzarskiej rośnie i rośnie. 

Tuż poza podium znalazł się post: PROJEKT LAUNDRY ROOM (PRALNIA) PRZED I PO. Widać temat malowania szafek kuchennych jest wciąż aktualny i ma wierną publikę. Super, bardzo się cieszę, że mogłam Wam pomóc w tym temacie.

To co przyciąga Was na bloga Conchita Home, to na pewno temat kolorów. Od lat inspiruję Was do szybkich metamorfoz pomieszczeń, nic wiec dziwnego, ze kolejne miejsca w zestawieniu popularnych postów zajęły wpisy o kolorach. W tym roku szczególnie spodobał się Wam post: MALOWANIE ŚCIAN W BIURZE- JAK WYBRAĆ KOLORY DO PRACY?

oraz TRENDY KOLORYSTYCZNE 2021/2022, które co roku cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Wśród ulubionych postów świetnie radzi sobie najnowszą metamorfoza drzwi w biurze JAK ODNOWIĆ STARE DRZWI DREWNIANE?, ale ponieważ opublikowana była pod koniec roku, musi jeszcze zapracować na swoją popularność. 

Jeśli chcecie przypomnieć sobie zestawienia z poprzednich lat to poniżej linki do najlepszych postów:

Ciekawa jestem czy to są też Wasze ulubione posty na blogu Conchita Home.  Jeśli coś przegapiliście, to zapraszam do nadrobienia zaległości. W tym roku miałam też mniej czasu na promocję moich postów, więc nic wiec dziwnego, ze mogło Wam coś umknąć. 

Tradycyjnie zapraszam Was do udziału w noworocznej ankiecie. Wsłuchuję się w Wasze głosy bardzo uważnie i naprawdę staram się poprawić to co Wam najbardziej przeszkadza w blogu Conchita Home. 

To co mogę na Was liczyć?

NAJLEPSZE POSTY 2020

NAJLEPSZE POSTY 2019

NAJLEPSZE POSTY 2018

Related Posts

Leave a Comment