MOJE NAJLEPSZE DIY 2020

by Kasia Bobocińska

Skoro styczeń na dobre się już rozpoczął, kontynuujemy nasze podsumowanie. Wiemy już jakie posty zrobiły na Was największe wrażenie (NAJLEPSZE POSTY 2020) pora przyjrzeć się kategorii DIY. Zobaczmy moje najlepsze posty DIY 2020

Najlepsze posty DIY 2020

Najlepsze posty DIY 2020

Co roku robię takie zestawienie sprawdzając wyświetlenia poszczególnych postów. Jest to wstęp do przygotowania wpisu z najlepszymi projektami DIY z blogosfery. Co roku wynajduję kilkadziesiąt przepięknych metamorfoz i publikuję je w jednym wpisie. W tym roku także będzie się działo, bo blogosfera wnętrzarska była bardzo, bardzo płodna! Póki co zobaczmy moje skromne top 10 z kategorii DIY. Jeśli chcecie zobaczyć zeszłoroczne zestawienie kliknijcie tu: TOP 10 PROJEKTÓW DIY – KTÓRY NAJLEPSZY?

METAMORFOZA STAREGO WIESZAKA NA UBRANIA DIY

Niczym ze skandynawskiego bloga stary wieszak, cały w starej boazerii zmienił się nie do poznania w biały, jasny i funkcjonalny mebel, będący ozdobą przedpokoju.

Najlepsze posty DIY 2020

METAMORFOZA BIURKA DIY

No kocham tę ławkę i już! Uratowała nam życie podczas zdalnej edukacji. Mogłam ją postawić wszędzie tam, gdzie zasięg internetu jest najlepszy! Dzięki temu dzieci mogły się uczyć w różnych pokojach a nawet na korytarzu, gdy oboje z mężem mieliśmy telekonferencje w tym samym czasie. Dobrze, że Julcio jest jeszcze malutki, bo to oznacza, że ławka jeszcze długo będzie z nami!

Najlepsze posty DIY 2020

JAK ZBUDOWAĆ BUDKI LĘGOWE DLA PTAKÓW?

Ta metamorfoza jest chyba moją ulubioną. Mam coś jeszcze w sobie z małej dziewczynki bo ubóstwiam wszelkie domki 

Najlepsze posty DIY 2020

ETYKIETY NA PRZYPRAWY DO POBRANIA

Przy okazji robienia porządku w kuchni odmieniłam półkę na przyprawy. Wy też możecie, bo na blogu są do pobrania etykiety na przyprawy do druku. 

Najlepsze posty DIY 2020

DIY: JAK SZYBKO ODNOWIĆ STARE KRZESŁO?

Szybko, łatwo i przyjemnie stare krzesło zyskało nowe obicie i dzięki temu przepięknie prezentuje się wraz z biurkiem w pokoju dziecięcym.

Najlepsze posty DIY 2020

JAK ZBUDOWAĆ SKRZYNIE NA WARZYWA? 

Wiosna, wiosna, wiosna. Roślinki budzą się do życia. Wykorzystałam ten czas na zbudowanie skrzyń na warzywa! Dzięki temu mogłam gotować przepyszne zupki z warzyw z własnego ogrodu!

Najlepsze posty DIY 2020

JAK ODNOWIĆ KREDENS Z LAT 50? METAMORFOZA DIY

Uwielbiam ten kredens! Znalazłam go w warsztacie zaraz po zakupie domu! Przechowywano w nim śrubki, gwoździe i wszystko to co w warsztacie niezbędne. Marnował się biedaczek. Dodałam mu trochę koloru i teraz błyszczy w ogrodzie zimowym! W kolorze ruby force zakochałam się do tego stopnia, że przemalowałam nim całą łazienkę w małym domku projektanta.

Najlepsze posty DIY 2020

IKEA HACK. METAMORFOZA POPULARNEJ SZAFKI IKEA

Lubicie Ikea hack? Znacie tę szafkę? Z popularnej szafki Ikea zrobiłam regał, który idealnie wpasował się we wnękę po starym piecu kaflowym.

Najlepsze posty DIY 2020

SZYBKA RENOWACJA DRZWI Z MDF BEZ USUWANIA STAREJ FARBY

Puszka farby, kilka listewek i drzwi gotowe! To przepis na sukces. Szybka i tania metamorfoza z efektem wow!

Najlepsze posty DIY 2020

DONICZKI Z PALET – JAK ZROBIĆ DIY

Skrzynki DIY stały się hitem 2020 roku. Nie wiem jak to się stało, ale w ciągu jednego dnia odwiedziło mnie tyle osób co przez miesiąc i każdego dnia liczba chcących oglądać metamorfozę wciąż rosła. w efekcie czego mamy niekwestionowany numer 1 wśród postów w 2020 roku. Ten post tak dobrze się oglądał, że uplasował się też w pierwszej 5 postów z wszystkich 14 lat blogowania! Szok! 

Najlepsze posty DIY 2020

Sprawdźcie, czy coś Was nie ominęło:

  1. DONICZKI Z PALET – JAK ZROBIĆ DIY
  2. SZYBKA RENOWACJA DRZWI Z MDF BEZ USUWANIA STAREJ FARBY
  3. IKEA HACK. METAMORFOZA POPULARNEJ SZAFKI IKEA
  4. JAK ODNOWIĆ KREDENS Z LAT 50? METAMORFOZA DIY
  5. JAK ZBUDOWAĆ SKRZYNIE NA WARZYWA? 
  6. DIY: JAK SZYBKO ODNOWIĆ STARE KRZESŁO?
  7. ETYKIETY NA PRZYPRAWY DO POBRANIA.
  8. JAK ZBUDOWAĆ BUDKI LĘGOWE DLA PTAKÓW?
  9. METAMORFOZA BIURKA DIY
  10. METAMORFOZA STAREGO WIESZAKA NA UBRANIA DIY

Mam nadzieję, ze to zestawienie zainspirowało Was do majsterkowania! Macie coś w planach? Może stare drzwi? Może doniczki do ogrodu? Ja planuję całkiem sporo projektów, ale zaczynamy od tego, czego nie udało mi się zrobić w zeszłym roku, czyli pralni. Już wkrótce zobaczycie całkiem nową jej odsłonę.

Related Posts

Leave a Comment