Weź udział w konkursie, otwórz drzwi do swojego wnętrza

by Kasia Bobocińska

Wszystko zaczyna się zwykle od remontu lub kupna nowego mieszkania w stanie deweloperskim. Zaczynamy przeglądać gazety wnętrzarskie, blogi, portale wnętrzarskie, a nawet grupy na facebooku. Inspirujemy się! Powolutku, krok po kroku, zaczynamy marzyć, o tym jakbyśmy chcieli, aby wyglądało nasze mieszkanie. Pojawiają się podłogi, płytki, ściany skąpane w bieli lub ubrane w kolor. W końcu pojawia się armatura w łazience i pierwsze meble. Kiedy wszystko jest już skręcone i ustawione, a fachowcy właśnie skończyli montować nam kuchnię, siadamy zmęczeni na kanapie i myślimy: Mamy to! Po chwili pojawia się jednak refleksja, że może warto powiesić coś  na ścianie. Ale co? I tak powolutku, zaczynając od jednego lub kilku obrazków, poduszki dekoracyjnej, czy wazonika zaczynamy upiększać nasze cztery kąty. Potem okazuje się, że lubimy to robić i nie możemy przeżyć bez drobnych zmian wystroju. Kochamy to nasze mieszkanko i wkładamy serce w to, aby otaczać się tym, co nam się podoba. I nie ważne, czy jesteśmy fanami stylu rustykalnego, skandynawskiego, minimalistycznego, glamour, amerykańskiego, retro czy też miksu w postaci stylu eklektycznego, ważne, że wkładamy w aranżację naszego domu serce. Przeglądając Wasze wnętrza na przykład na Instagramie zachwycam się Waszą pomysłowością, różnorodnością, sprytem w tworzeniu pięknych dekoracji DIY oraz klimatycznych i nastrojowych wnętrz. Od jakiegoś czasu widzę, że panuje moda na wnętrza tak jak kiedyś na gotowanie. A skoro poświęciliśmy nasz czas i urządziliśmy nasze mieszkanie z dużym zaangażowaniem, pokazujemy go czasem w social mediach, to możne warto zawalczyć o wygraną w konkursie, w którym można wygrać nawet 30 tys złotych? Weź udział w konkursie, otwórz drzwi do swojego wnętrza!

KONKURS

Weź udział w konkursie

Akcja O!Twórz Mieszkanie ruszyła 11 stycznia 2019 r. Masz już pomysł co zrobilibyście z wygraną? Może spełnilibyście kolejne wnętrzarskie marzenie lub wybralibyście się na wymarzone wakacje? Ja uważam, że to świetny pomysł, szczególnie, że zwykle przy okazji tworzenia tak pięknych wnętrz towarzyszą ciekawe historie. Opowiedzcie ją, opowiedzcie trochę o sobie i pamiętajcie nie ma jednej definicji piękna. Dla mnie piękne są wnętrza we wszystkich stylach, ale takie urządzone z pomysłem, z pasją i sercem. A dla Ciebie? Co jest pięknem? Chętnie się dowiem, chętnie Cię poznam. Spotkamy się tu za jakiś czas i pokażę kilka wnętrz zgłoszonych do konkursu. Może to będą Twoje cztery kąty.

Od lat pokazuję Wam jak mieszkam i zapraszam do swojego mieszkania a od jakiegoś czasu do wnętrz starego domu. Kocham kolory i lubię się nimi otaczać, ale to wcale nie znaczy, że nie lubię też wnętrz skąpanych w bieli. Dlatego nie wahaj się, jeśli kochasz akurat wszystko to, co skandynawskie śmiało zgłoś się do konkursu. Każdy ma szansę wygrać w konkursie O!Twórz Mieszkanie, w którym główną nagrodą jest 30 tys. złotych. Spróbujesz zawalczyć o marzenia?

Zgłoś się do konkursu! Opowiedz mi swoją historię. Czym inspirowałaś/eś się tworząc swoje wnętrze? Jakie przygody spotkały Cię podczas remontu? A może jakaś rodzinna historia wiąże się ze starym kredensem, który stoi w Twoim salonie? Jak lubisz się relaksować? Co najbardziej kochasz w swoich czterech kątach? Organizatorzy szukają interesujących wnętrz, stworzonych z pasją i miłością do designu, pełnych ciekawych rozwiązań architektonicznych, zamieszkałych przez niebanalnych mieszkańców. Takich, którzy pokażą nie tylko zdjęcia swoich wnętrz, ale opowiedzą ciekawą historię o ich powstaniu.

 

Masz już pomysł? Świetnie! Teraz czas na konkrety:

Co trzeba zrobić, aby wygrać?

Przede wszystkim, trzeba wziąć udział w konkursie, czyli zrobić pierwszy krok i wypełnić formularz! Do formularza załącz kilka zdjęć swojego mieszkania *minimum 5 zdjęć a maksimum 15 (Pliki o rozszerzeniu .jpg, .jpeg, .png, o rozmiarze do 10 MB). Opowiedz o tych wnętrzach. Jaki metraż ma Twoje mieszkanie? Jaki styl kochasz najbardziej? Czym się inspirowałaś/eś? Jakie kochasz kolory? Opowiedz o mieszkańcach. Jacy jesteście?/ jesteś? Co lubisz robić? Jaka jest Twoja pasja?

Na zgłoszenia macie czas do 28 lutego 2019 r.

udział w konkursie

I co dalej?

Niesamowite jury w składzie: Iwona Ławecka-Marczewska, redaktor naczelna magazynu „Dobre Wnętrze”, Anna Poprawska, Brand & Product Marketing Director Homebook.pl i architekt wnętrz oraz Beata Kwiatkowska i Joanna Real-Studzińska, autorki bloga Make Home Easier wyłoni 3 finalistów. Trzymam za Was kciuki!

A teraz porozmawiajmy o przyjemnościach, czyli nagrodach:

Główna nagroda to 30 tys. złotych oraz tytuł „Mieszkanie Roku by PORTA”. Pozostałe nagrody za drugie i trzecie miejsce to odpowiednio 15 000 zł i 5 000 zł. W konkursie przewidzianych jest także 10 nagród dodatkowych o wartości 1 000 zł.

Na stronie konkursu znajdziecie regulamin i inspiracje a w nich między innymi zdjęcia z naszego Starego Domu. Jestem taka szczęśliwa, że organizator konkursu PORTA DRZWI uznał nasze wnętrza za inspirujące! Tak samo może być z Twoimi wnętrzami, więc nie czekaj i zgłoś się do konkursu!

Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi w dniu 29 marca 2019 roku, a lista Zwycięzców zostanie zamieszczona na Stronie Konkursowej. Więcej o konkursie przeczytacie pod wskazanym linkiem.

Szukamy mieszkania, które otrzyma tytuł „Mieszkanie Roku by PORTA”. Na facebooku zadaliście mi jednak bardzo ważne pytanie: Czy mieszkanie to tylko lokal w bloku, kamienicy? Otóż w formularzu zgłoszeniowym napisane jest:

Napisz np. Jaki masz metraż? Ile jest w nim pomieszczeń? W jakim budynku się znajduje (kamienica, blok, dom jednorodzinny) Kiedy było urządzone?

A to oznacza, że mieszkania w domach jednorodzinnych również mają szansę wziąć udział w konkursie.

Trzymam ogromnie kciuki za wszystkie wnętrza z duszą, za historie płynące z pasji mieszkańców, za drobne dekoracje DIY oraz pomysłowe rozwiązania dotyczące przestrzeni, za funkcjonalny design i zaskoczenie wywołane efektem „wow” i przede wszystkim za prawdę, jaką widać na pierwszy rzut oka, gdy patrzy się na Wasze mieszkanie.

Related Posts