NAJLEPSZE POSTY 2022

by Kasia Bobocińska

Mamy styczeń, czas na podsumowania. Jak co roku, zaglądam do rocznych statystyk bloga Conchita Home i podsumowuję dla Was najlepsze posty z poprzedniego roku. Często zaskakując siebie i Was, bo myślę, że popularne jest jedno a w skali roku na prowadzenie wychodzi zupełnie inny post. To co gotowi, na zeszłoroczne zestawienie postów? To co wiem, na pewno, to, że Wasze serce skradł cykl postów WEKENDOWE METAMORFOZY a co jeszcze? Zobaczmy:

MIEJSCE 5 METAMORFOZA KLATKI SCHODOWEJ

Metamorfoza klatki schodowej, to zdecydowanie najbardziej spontaniczna metamorfoza tego roku. W ogóle jej nie planowałam. Wróciłam z targów w Mediolanie, przepełniona inspiracjami i postanowiłam natychmiast wdrożyć je w życie. Tak już czasem mam z kolorami, że koniecznie muszę je wypróbować. Zaczęło się od paznokci a skończyło na ścianie i boazerii 😉

MIEJSCE 4 WEEKENDOWA METAMORFOZA ŁAZIENKI #2

Weekendowa metamorfoza łazienki, część druga, czyli dodanie koloru zupełnie niewyraźnym białym ścianom. W dwa udało mi się zrobić więcej niż dwa lata 🙂

MIEJSCE 3 REMONT I MALOWANIE SALONU

Metamorfoza w salonie była mi potrzebna. Od jakiegoś czasu nie czułam się w nim już tak jak kiedyś. Wiedziałam, ze może wyglądać lepiej i postanowiłam wykorzystać wakacje na to co Polacy lubią najbardziej, czyli na remont w domu 🙂 Podziałało! Czuję, że salon jest znacznie bardzie przytulny 🙂

MIEJSCE 2 KOLORY ROKU 2022

Trendy kolorystyczne i modne kolory od lat znajdują się u mnie w czołówce najlepiej oglądanych postów, więc nie dziwię się, że i tym razem post o kolorach roku 2022 zyskał taką popularność.

MIEJSCE 1 WEEKENDOWA METAMORFOZA ŁAZIENKI

W zeszłym roku zaplanowałam sporo drobnych zmian we wnętrzach naszego starego domu i ostateczne rozstanie się z pozostawionymi na potem. Dlatego właśnie powstał cykl: #weekendowemetamorfozy , w którym dokonywałam drobnych zmian we wnętrzach. Czasem wystarczyło wymienić tylko lampy we wnętrzu, aby prezentowało si≥ę one zupełnie inaczej! W tym roku również możecie liczyć na kolejne metamorfozy! Znów będzie się działo!

Zaraz za podium znalazła się kuchenna Metamorfoza regału Billy, czyli zrobienie zamkniętej szafki na przyprawy, książki kuchenne, czajniczki i inne przydasie. Jeśli miałabym wymienić jedną metamorfozę, która naprawdę poprawiła organizację w naszym domu i pozwoliła utrzymać większy porządek, to byłaby to właśnie ta metamorfoza.  

Kolejna Weekendowa metamorfoza jadalni sprawiła, że ta przestrzeń wreszcie nabrała wyrazu. Uwielbiam ten kącik!

W 2022 zaczęłam rozwijać też swój biznes online i otworzyłam swój sklep. Postwały też pierwsze produkty online:

To był dobry rok, ale mam nadzieję, że 2023 będzie jeszcze lepszy!

Mogę Wam obiecać, że w tym roku nie zabraknie Waszych ulubionych tematów. Jeszcze w tym miesiącu planuję napisać dwa nowe posty dotyczące modnych kolorów. Właśnie kończę kolejna metamorfozę DIY i planuję kolejne. 

Pierwszy raz w życiu, w kalendarzu Google rozpisałam cały swój tydzień co do godziny, aby poznać wreszcie ilość czasu, jakim naprawdę dysponuję. Cncaiałm rozpisać czas zarówno na blogowanie (tak, aby było bardziej regularne), pisanie nowej książki oraz tworzenie metamorfoz DIY. Aby nie zwariować, musiałam wszystko rozpisać w dawno nieużywanej Asanie. 

Ciekawa jestem, kiedy moja kreatywna dusza przejmie kontrolę nad ściśle zaplanowanym kalendarzem 🙂

Może zainteresują Cię też, najlepsze posty z poprzednich lat:

Related Posts