TOP 5: NAJLEPSZE POSTY Z 2016

by Kasia Bobocińska
Ten post jest dla mnie zawsze zaskoczeniem. Nie jestem jakąś fanatyczką statystyk i nie sprawdzam co chwilę, jakie posty są Waszymi ulubionymi. Oczywiście na podstawie odsłon bloga, czy komentarzy łatwo jest mi się zorientować. Mimo wszystko, gdy siadałam do tego podsumowania czułam dreszczyk emocji a poźniej zdziwienie, że przekaz od Was jest aż tak czytelny. Najlepsze posty 2016 roku, to przede wszystkim metamorfozy wnętrz i materiały gotowe do wydrukowania. To sprawiło, że do styczniowej ramówki dodałam jeszcze kilka praktycznych postów. Ogromnie się cieszę, że w tym roku tak dużo rzeczy zrobiłam sama i w czołówce są posty oparte głównie o moje zdjęcia. Oczywiście, żaden ranking nie mógłby być możliwy bez Was. Dlatego bardzo Wam dziękuję za odwiedziny w 2016 roku a w 2017 obiecuję Was nie zawieść i oczywiście zrobić krok dalej. Kilka obszarów w moim życiu aż prosi się o metamorfozę. Tym razem nie wystarczy zwykłe malowanie… o tym, gdzie zaczynam działać i co zamierzam zmienić dowiecie się już w tym miesiącu. A tymczasem zapraszam na najlepsze posty 2016 roku:

MIEJSCE 5 ETYKIETY NA PRZYPRAWY DO POBRANIA


Miejsce piąte to post zawierający mój projekt etykiet do pobrania. Bardzo cieszę się, że tak Wam przypadły do gustu. Zastanawiam się co bardziej? Sam projekt czy pomysł na wykorzystanie szarego papieru? Projekt trafił nawet do prasy…nic o tym nie pisałam, bo nie była to prasa wnętrzarska a gazetka jednego z supermarketów.

MIEJSCE 4 JAK PRZEROBIĆ GÓRNE SZAFKI KUCHENNE 

Tego akurat się spodziewałam. To właśnie dzięki tej metamorfozie znacznie zwiększyłam liczbę czytelników w tym roku. To też wciąż aktualny temat mojej mailowej korespondencji z Wami. Setki maili, setki zapytań – to cieszy. Najczęściej zadawane pytanie: Czy, aby na pewno użyłam koloru sól morska, bo nigdzie nie jest dostępny? Tak, na pewno, po prostu ten kolor chyba nie jest już dostępny w sprzedaży.

MIEJSCE 3 NEVER ENDING STORY – MR.VINTAGE

Opowieść o spełnianiu marzeń i kupnie starego domu, to był prawdziwy hit. Nie spodziewałam się że tak wiele osób nosi w sobie to marzenie. Kochani, ja tez się nie poddałam. Odczekałam swoją “kolejkę” i ruszam z rozpędem po tej planszy. Cel kupno starego domu. Wkrótce pojawią się kolejne doniesienia w temacie Never ending story. ps. Basia z Moojconcept, właśnie pochwaliła się na Instagramie, że kupiła wraz z mężem stara nieruchomość. Oj, będzie się działo w tym roku!


MIEJSCE 2 MALOWANIE GLAZURY W KUCHNI

Ponownie wracamy do kuchni, tym razem po to, aby przyjrzeć się malowaniu glazury. Dla wszystkich niedowiarków donoszę, że po prawie roku glazura trzyma się świetnie i przetrwała atak zarówno barszczu czerwonego, jak i pomidorówki. odnotowaliśmy jedna wpadkę: jednak nie polecam szorowania za pomocą metalowego zmywaka (podmalowałam niefortunne wyszorowane miejsce i śladu nie widać)i na koniec absolutny hit. Dzięki temu, że tylu z Was interesuje się taką tematyką, od tego roku na blogu będzie znacznie więcej wpisów “do wydrukowania”. Na pierwszy ogień reedycja tego wpisu i nowe planery, które możecie pobrać i wydrukować. Bądźcie czujni – zmieniam się dla Was!

Oprócz lubianej przez Was metamorfozy kuchni, w tym roku odmieniłam swój Zaułek ziołowy oraz pomalowałam podłogę na biało.
Latem szalałam z Akcją balkon. Przesadzałam kwiatki, zmieniłam podłogę na drewnianą oraz zrobiłam mały remont balkonu. Dwukrotnie odwiedzałam też najpiękniejsze balkony blogerek: 10 metamorfoz polskich blogerek, Jak wyglądają nasze balkony i tarasy? 

Dla moich dzieci zrobiłam też metamorfozę pokoju dziecięcego w domu moich rodziców.

Dużym projektem była też budowa antresoli. Jednak z punktu widzenia jej użyteczności nie był to projekt udany.

Jak zwykle wpisy z Mediolanu relacjonujące tegoroczne Salone del Mobile cieszyły się dużą popularnością. Szczególnie spodobał się Wam post z trendami kolorystycznymi na 2016/2017. Może zabrzmi to nieskromnie ale kto przywidział popularność zieleni?

Z postów DIY najbardziej podobały Wam się:

fotel Ludwik w nowej odsłonie
– metamorfoza stołka
etykiety na farby do pobrania

Zobaczcie także: NAJLEPSZE POSTY 2015 ROKU

A tymczasem niedługo szersze podsumowanie wydarzeń z zeszłego roku i plany na 2017 a także obiecane materiały do pobrania.

Niepublikowane materiały, pliki do pobrania, nowości. Bez spamu!

* indicates required
Adres e-mail *

Related Posts

6 komentarzy

Baba Ma Dom 2 stycznia 2017 - 17:47

Taka wróżka z Ciebie? 😉
To co tam w 2017 roku będzie się działo? Gdzie i kiedy się widzimy?? 🙂 :-*

Reply
Kasia Bobocińska 2 stycznia 2017 - 17:50

Niepoprawna optymistka 🙂 Poznań, Gdynia …może coś jeszcze 🙂

Reply
Anonimowy 2 stycznia 2017 - 22:02

Aaaa właśnie! Jak antresola? Nadal służy wam za sypialnię, czy juz z niej zrezygnowaliście?

Reply
Kasia Bobocińska 3 stycznia 2017 - 07:21

Nie jest wykorzystywana, tak często, jak by mogła być. Zimą jest tam bardzo przytulnie, ale latem jest tam nieznośnie gorąco.

Reply
asuk 3 stycznia 2017 - 13:22

to prawda, to były dobre posty, dobre ujęcia i oby więcej takich w nowym roku 🙂

Reply
Car.o 3 stycznia 2017 - 16:30

To poszalałaś w zeszłym roku. Życzę Ci aby obecny owocował również w udane projekty i morze inspiracji. Pozdrawiam i w chwili wolnej zapraszam na mojego bloga. Po długiej nieobecności wróciłam i było by mi bardzo miło.

Reply

Leave a Comment