DIY etykiety na przyprawy do pobrania + malowanie nakrętek + przelicznik kuchenny

by Kasia Bobocińska
To już ostatni post z kuchennych metamorfoz. Obiecałam Wam w poprzednim poście moje etykiety, które zaprojektowałam na własne potrzeby bo te, które były gotowe nie pasowały do moich słoików —> Top 19 kuchennych wydruków DIY.
Przygotowanie tej szafki zajęło mi pełne 3 dni. Zrobiłam ponad 50 etykiet na przyprawy, zioła oraz produkty sypkie w kuchni. Mycie słoiczków z użyciem nabłyszczacza oraz ujednolicenie nakrętek poprzez pomalowanie ich na miętowy kolor dodatkowo spotęgowało efekt.  Ja jestem bardzo zadowolona, a Wam jak się podobają?

 Tak to wyglądało przed metamorfozą:

Niby schludnie, ale czegoś brakowało. 
Kiedyś malowałam mebelki ze Śnieżką i zostało mi trochę zielonej farby a ponieważ Supermal jest również do metalu postanowiłam spróbować i pomalować nią nakrętki.

Na zdjęciu powyżej etykiety na farby, które możecie pobrać tutaj (klik).
Dodatkowo zrobiłam małą dekorację do powieszenia w postaci przelicznika kuchennego, który możecie śmiało pobrać klikając:

Przelicznik kuchenny w PDF (klik)

etykiety na przyprawy 1 w PDF (klik)

etykiety na przyprawy 2 w PDF(klik)

etykiety na przyprawy 3 w PDF (klik)

Wydrukowałam pierwszą partię etykiet na zwykłym białym papierze i czegoś mi brakowało. Całe szczęście pojechaliśmy w weekend kupować drewniane deski do kolejnego projektu (tak, tak już niedługo na blogu i w moim domu będą lecieć wióry) i wychodząc z supermarketu budowlanego zauważyłam szary papier przygotowany do pakowania zakupionych produktów. Nie myśląc wiele odcięłam go trochę a w domu podzieliłam na kartki A4, które włożyłam do drukarki. Szary papier sprawdził się świetnie.

I jak Wam się podobają moje słoiczki na przyprawy? Sporo ich, prawda?Dziękuję marce Śnieżka za pomoc w realizacji publikacji .

Related Posts