TOP 5: NAJLEPSZE WPISY Z 2015 ROKU

by Kasia Bobocińska
Czas pędzi tak szybko. Ciągle się dzieje tak dużo. Nie potrafię się zatrzymać i spojrzeć wstecz, bo życie gna do przodu. W końcu jednak zajrzałam do statystyk i wyłoniłam złotą piątkę, czyli najlepsze wpisy w 2015 roku. Jak zwykle jedna czy dwie pozycje zupełnie mnie zaskoczyły. Tak samo było w zeszłym roku, kiedy to w złotej piątce znalazł się na przykład post: Najlepszy fotel do karmienia piersią.
Zobaczcie też najlepsze wpisy z zeszłego roku: Najlepsze wpisy 2014

W zeszłym roku napisałam a statystyki bloga w ciągu jednego roku podwoiły się. Jestem bardzo szczęśliwa, że jest Was coraz więcej, ale najbardziej się cieszę, że wśród tych wszystkich numerków jest wąska liczba osób, które komentują, wspierają, odwiedzają regularnie mojego bloga. Ne będę oryginalna, że to dla Was to wszystko. To dzięki Wam od stycznia 2014 moje życie przewróciło się do góry nogami. I wiecie co? Czuję Wasze wsparcie. W zeszłym roku dzięki Waszym komentarzom uwierzyłam, że kogoś obchodzi to, co robię. Bo, pomimo, że mam ogromną pasję do tego, co robię, to jeszcze niedawno brakowało mi wiary w siebie. Ten rok mocno mnie wzmocnił. Niedługo opiszę najważniejsze momenty 2015 roku. Moje kroki milowe. A póki co przymrzyjmy się złotej piątce.

MIEJSCE 5
Okazuje się, że wielu z Was poszukuje sposobów na ogarnięcie swojej szafy. Mojej znów przydałoby się czyszczenie. Niestety jeśli nie wprowadzimy u siebie odpowiednich nawyków to najlepsze gadżety nie pomogą nam w utrzymaniu porządku. To jeden z tych postów, których zupełnie się nie spodziewałam na tej liście.
WIOSENNE PORZĄDKI: 12 sposobów na ogarnięcie szafy.

 

Okazuje się, że lubicie jak głośno wyrażam swój
przeciw. Tytuł zwodniczy, bo am tekst jest o pewnej konwersacji, która
mnie mocno zbulwersowała. Równie mocno zainteresował Was tekst: KOLOR ROKU 2016 – BIAŁY – nie godzę się na to.

MIEJSCE 3

Metamorfozy Ikea od dawna cieszą się ogromną popularnością, ale ten post wyprzedził wszystkie inne. Ciekawe, dlaczego? To nie jest najpopularniejsza z komód z asortymentu Ikea. Nie jest też najtańsza. Skąd więc ta popularność?

METAMORFOZY IKEA: komoda TRAVA

MIEJSCE 2

Kolejna niespodzianka. Ja cały czas jeszcze nie kupiłam mojej wymarzonej lampy. Może w tym roku.

TRENDY: Lampy na wysięgniku

MIEJSCE 1

To absolutny hit na blogu. Ci miesiąc czyta ten wpis kilka tysięcy osób. Bardzo mnie to cieszy, że zainspirowałam wiele osób do przeróbek mebli, które nie zasłużyły na wyrzucenie a już od dawna nie cieszyły właścicieli. Dzięki takim metamorfozom wiele mebli ocalało od wyrzucenia. Poza tym, każdy może wykazać się kreatywnością.
W tym roku sporo się działo też w moim mieszkaniu. Zajęłam się metamorfozą przedpokoju. Stara podłoga pomalowana na biało. Pomalowałam  na czarno ścianę a efekty metamorfozy mogliście zobaczyć tutaj: Mój długi wąski przedpokój
Wybierałam dywan do przedpokoju: #4 Wymień dywan na nowy: przedpokój
Dlatego ogromnie popularny był też wpis: Czarna ściana w przedpokoju.
Z metamorfozą przedpokoju wiązało się też malowanie podłogi na biało: Moja biała podłoga

Dość duża popularnością cieszyły się też wpisy z Mediolanu i Salone del Mobile 2015. Szczególnie spodobał się Wam post:
W pierwszej dziesiątce rankingu nie zabrakło wpisów z Poradnika mieszkaniowego. Ten cykl cieszy się  niesłabnącą popularnością. Najlepsze statystyki miał wpis: Szaro na szarym

Na blogu opublikowałam też kilka wpisów DIY, które bardzo Wam się podobały. Szczególnie dużą popularnością cieszyła się czerwona walizka, marokańska taca za 10zł, zawieszka origami,

Niedługo pochwalę się Wam kilkoma projektami, które są już w przygotowaniu.  Jest tego tak dużo, że mam tylko marzenie, aby udało się wszystko zrealizować. Trzymajcie kciuki.
Mam też Noworoczne postanowienie: mam zamiar w tym roku być FIT. Od siedzenia przed komputerem zaokrągliła mi się tylna część ciała. Czas powalczyć o sylwetkę!
Życzę Wam spełnienia wszystkich Waszych marzeń i realizacji Waszych Noworocznych postanowień. 

 

Related Posts