Pakowanie prezentów + życzenia

by Kasia Bobocińska

Jak zwykle w pełni pochłonęły mnie przygotowania Świąteczne i na bycie tu z Wami po prostu nie starczyło czasu. Mimo wszystko cieszę się z tego, bo poświęciłam czas najbliższymi i to o nich zadbałam w pierwszej kolejności. W tym roku walczyliśmy do ostatniego dnia, aby salon był wreszcie miejscem przytulnym, miejscem relaksu. Właśnie pierwszy raz ubraliśmy choinkę w starym domu. A wczoraj wieczorem wszyscy razem zgromadziliśmy się przed nowym telewizorem, aby obejrzeć wspólnie rodzinną bajkę. Niby nic a jednak. Przez pół roku obywaliśmy się bez telewizora i teraz też nie odbieramy naziemnej telewizji tylko oglądamy bajki i filmy z Netflixa, Showmaxa oraz HBO Go. Na tradycyjną telewizję nie starcza nam czasu. Niedługo pokażę Wam urywki i kadry Świąteczne. Nie wyreżyserowane, które przygotowaliśmy dwa tygodnie przed Świętami tylko takie jakie miały miejsce w tym konkretnym czasie. Dlatego musicie na nie jeszcze trochę poczekać w końcu musza się zadziać.

Niedawno miałam okazję uczestniczyć w fantastycznym spotkaniu blogerów w nowym salonie Jysk:

ŚNIADANIE DO ŁÓŻKA Z JYSK – PRZEPIS NA PIĘKNĄ SYPIALNIĘ I DOBRY SEN

Tam też wypatrzyłam masę dekoracji Świątecznych, których zapragnęłam. Szukając ich na stronie Jyska trafiłam na pewne zdjęcie, które stało się moją tegoroczną inspiracją:

Jak tylko zobaczyłam piękne delikatne paseczki na papierze THEIS to stwierdziłam: w tym roku tak będą wyglądać moje prezenty! Przez ostatnie lata wybierałam na opakowania szary papier lub papier pakowny, białe kartki czy czarny papier. Zapragnęłam odmiany.

Początkowo myślałam o typowo pastelowych prezentach, łączących róż i właśnie papier THEIS. Dzieciaki zrobiły w tym roku tak dużo pierniczków, że postanowiłam je wykorzystać. Najlepsze jest to, że zmieniając dodatki papier ten jest tak uniwersalny, że wykorzystam go tez do opakowania prezentu urodzinowego męża w styczniu.

Jak pamiętacie, co roku przygotowuję prezenty DIY. W zeszłym roku inspiracją była farba tablicowa:

PREZENTY 2017

DIY PAKOWANIE PREZENTÓW + ŻYCZENIA 2017

Okazuje się, że za pomocą farb akrylowych można wyczarować prawdziwe cuda, a jak mamy złotą farbę w sprayu i odrobinę gipsu to sukces jest gwarantowany:

PREZENTY 2016

DIY Z PAPIERU PAKOWANIE PREZENTÓW I ŻYCZENIA

pakowanie prezentów

Zresztą to w 2015 roku pierwszy raz eksperymentowałam z metalicznymi farbami w sprayu:

PREZENTY 2015

DIY METALICZNY BLASK – 8 POMYSŁÓW NA PAKOWANIE PREZENTÓW

Jak co roku chciałabym życzyć Wam najpiękniejszych Świąt Bożego narodzenia, takich o jakich zawsze marzyliście. Dużo spokoju i wyluzowania. To nie ważne, że w tym roku nie udało się Wam czegoś załatwić, zrobić. Nie ma sensu szargać sobie nerwów. Widocznie tak musiało być. Święta to dla mnie czas rodzinny, czas wypoczynku i czas odłożenia na bok wszystkich trosk. Czas radości i spędzania wspólnie czasu. Czas poświęcenia czasu innym oraz dbania o przestrzeganie tradycji.

Życzę Wam spokoju, wytchnienia i wypoczynku. Pełen relaks z pełnym brzuszkiem, ale w normie. Życzę Wam abyście w te Święta odkryli nowy smak lub nauczyli się o sobie czegoś nowego. Oczywiście samych miłych nowych doświadczeń, wtedy takie Święta na pewno będą niezapomniane.

Related Posts