DIY Z PAPIERU pakowanie prezentów i życzenia

by Kasia Bobocińska
pakowanie prezentów
Chciałam na wstępie napisać, że w ostatnim poście, w którym pokazywałam Wam moje pierwsze w życiu kartki Świąteczne, popełniłam straszne faux pas. Dlaczego? Otóż, rozpisując się o tym, że warto pisać kartki Świąteczne, składać życzenia i być wdzięcznym za to co się otrzymało w tym roku, nie podziękowałam WAM. A przecież to Wy najwięcej zmieniliście w moim życiu (a jest nas tu coraz więcej – w listopadzie ponad 50 tys uu).

Bardzo mnie to cieszy i dziękuję ze poświęcacie choć minutkę swojego cennego czasu, żeby odwiedzić mój dom.
Chciałabym też życzyć:

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia,
pełnych miłości i magii.
Wypełnionych po brzegi pięknymi przeżyciami i dobrą energią.
Aby wspólny posiłek, przy Świątecznym stole, wraz z rodziną, wypełnił nie tylko nasze brzuchy, ale również nasze serca – miłością i nadzieją. Nadzieją na lepsze jutro.
Tuż przed Wigilijnym wieczorem, chciałabym się pochwalić ostatnim DIY w tym roku, czyli zabawą jaką miałam z pakowaniem prezentów.
W zeszłym roku za sprawą lakierów metalicznych Śnieżki wszystko złociłam, srebrzyłam, pokrywałam miedzią. A w tym byłam konsekwentna. Tak jak w przypadku kartek Świątecznych, wszystko było złote i srebrne.
A to moje pomysły na prezenty:

Ozłociłam kształt dzwonka i wykorzystałam jako zawieszkę do prezentu:

A ten pomysł sprawił mi najwięcej radości. Wykorzystując gips (Gładź szpachlowa cementowo-polimerowa ACRYL-PUTZ®), jaki został mi po remoncie balkonu tutaj (klik) i formy po czekoladkach zrobiłam zawieszki, które później pozłociłam za pomocą złotego lakieru Śnieżki:
Nie wszystkie prezenty muszą być takie “poważne”. Dla dzieci mam taki pomysł (wystarczy odrobina farby złotej w sprayu i papilotki do babeczek):
Pomysł z moich Świątecznych kartek wykorzystałam do pakowania prezentów 🙂 Tym razem użyłam lakieru w kolorze czarnym. Dzięki niemu choinka jest pięknie matowo- czarna:
A Wy jak w tym roku ozdobiliście prezenty? Zapraszam do zostawiania linków komentarzach 🙂 Pochwalcie się swoimi choinkami, pierniczkami, prezentami 🙂 Chętnie “odwiedzę” Wasze domy 🙂 Wesołych Świąt 🙂

Niepublikowane materiały, pliki do pobrania, nowości. Bez spamu!

* indicates required
Adres e-mail *

Related Posts