W oczekiwaniu na św. Mikołaja

by Kasia Bobocińska
W oczekiwaniu na św. Mikołaja chciałabym Wam życzyć zdrowych, wesołych Świąt Bożego Narodzenia w gronie rodzinnym. Niech ten czas będzie dla Was piękny. Wybaczcie wszelkie zatargi, zapomnijcie o kłótniach. Oddajcie się świętowaniu, nie zapominajcie o istocie tych Świąt. Przełamcie się opłatkiem i niech Wasze serca wypełni spokój. Nie martwcie się o jutro, zatrzymajcie się na chwilę.

Takich Świąt życzę Wam i sobie.

Tak się ostatnio zadumałam i przemyślałam kilka spraw. W tym roku ominęłam gonitwę w centrach handlowych, przepychanki łokciami i inne tego typu atrakcje. Na zakupy spożywcze wysłałam męża a wszystkie inne zrobiłam przez internet.

Myślałam, że nie zdążę zrobić wszystkiego. Jak co roku denerwowałam się zupełnie niepotrzebnie bo znów się udało.
Na ostatnią chwilę robiłyśmy z córcią pierniki. Nie zdążyłyśmy ich udekorować łukiem,  ale czy to ważne? Dzieciaki wprost je ubóstwiają i pochłaniają niesamowitych ilościach.

Uwielbiam ten Świąteczny czas.  Tyle rzeczy możemy robić wspólnie. 
Śpiewamy kolędy, ubieramy choinkę,  pieczemy pierniki i wyczekujemy świętego Mikołaja. Przygotowałam dla niego talerz pierników i mleko. Jak myślicie jak długo stał na aksamitnej pufie. Powinnam raczej zapytać jak długo stał z pierniczkami?  Te małe głodomory wyjadły wszystkie ciastka.


Przy okazji poszukiwań dekoracji Świątecznych pod naszą choinkę trafiły produkty nowej marki na polskim rynku A’MIOU, których szeroką ofertę możecie znaleźć w sklepie ONEMARKET.PL.

A’miou to 100% Skandynawii w wersji, którą najbardziej lubię, czyli naturalnej, bo produkty
Cechują ją naturalne surowce i materiały oraz ogromna precyzja wykończenia. Z bogatej oferty sklepu ONEMARKET.PL, w którym dostępne są produkty A’miou, wybrałam granatowy kosz na prezenty oraz małą pufę.

 

Granatowy kosz z trawy morskiej Da’wn
Granatowa poduszka z aksamitu Ta’ach Night
  

Więcej produktów tej marki znajdziecie tutaj

 

Related Posts