Plany na maj

by Kasia Bobocińska

Już od 3 lat weekendy majowe są dla mnie niezwykłe i wyjątkowe. W pewien gorący dzień w samo południe – 2 maja urodziła się nasza księżniczka. Księżniczka w czepku urodzona. Dlatego weekendy majowe odtąd to święta rodzinne. Niezwykłe, ale też bardzo intensywne. Cisza głucha zaległa na blogu bo w pełni oddałam się przygotowaniom do tego niezwykłego święta. 3 latka to nie niemowlak, któremu wszystko jedno co dostanie na prezent. To wyjątkowo wymagający młody człowiek, który ma swoje oczekiwania, choć i tak największą przyjemnością jest tort i zdmuchiwanie świeczek. Gotując w kuchni potrawy na przyjęcie urodzinowe córeczki w głowie snułam plany na następne posty. To kolejny dowód jak ważny jest w moim życiu ten blog. Dziś szybciutko napiszę co będziecie mogli znaleźć w maju na moim blogu. A przynajmniej w pierwszej połowie miesiąca. PLANY NA MAJ: 1 Już przygotowuję dla Was post z serii: WYMIEN DYWAN NA NOWY, gdzie zdradzę na jaki dywan się w końcu zdecydowałam i dlaczego: #1 Wymień dywan na nowy: Jak wybrać dywan do pokoju dziecięcego? #2 Wymień dywan na nowy: Jak wybrać dywan do domowego biura?

#3 Wymień dywan na nowy: Jak wybrać dywan do salonu i 3 pytania, które należy zadać sprzedawcy zanim dokona się wyboru?

#4 Wymień dywan na nowy: przedpokój

#5 Wymień dywan na nowy: salon

Kolejny post, który właśnie przygotowuję będzie o tkaninach. Ostatnio zrobiłam zamówienie na bardzo piękne i wyjątkowe tkaniny. Dzięki temu w mojej głowie powstało 1000 myśli jak je wykorzystać. Jedne spełnią się w powierzonej im roli roli nakrycia stołu a inne zmotywują mnie do zmiany tapicerki niektórych mebli w moim domu. Już niedługo pochwalę się moimi pomysłami. Moje krzesła, których metamorfozy podjęłam się 5 lat temu —-> tutaj, wręcz wołają o przemianę.

2

Opowiem też o prezentach jakie wybrałam dla córeczki na urodziny. Nie zabraknie też inspiracji na zbliżający się dzień dziecka. Wrócimy do cyklu POMYSŁ NA PREZENT, w którym prezentowałam niedrogie i piękne pomysły na dziecięce prezenty.

#1 POMYSŁ NA PREZENT: KSIĄŻKI, praktyczny przewodnik po prezentach
#2 POMYSŁ NA PREZENT: Zabawki do 100zł, praktyczny przewodnik po prezentach

#3 POMYSŁ NA PREZENT:KSIĄŻKI, praktyczny przewodnik po prezentach W maju nie zabraknie też Waszego ulubionego cyklu : Metamorfozy Ikea Z cyklu metamorfozy Ikea ukazały się już następujące artykuły: metamorfozy stołka FROSTA, metamorfozy komody MOPPE, komoda RAST, półka na książki BEKVÄMkomoda EXPIEDIT, taboret BEKVÄM, podkładki z korka, stół Ingo, lampy REGOLIT, stolik LACK, komoda TRAVA, stolik LÄTT, stolik na laptopa VITTSJÖ frosta moppe rast Coole-Ideen-Organisation-Kinderbcher[4] expedit bekvam podkładki stół regolit lack-stolik__22519_PE107398_S4_thumb 26559ce57e016fac6b9ae36ab9aa33f7_thu 51b0b526fb04d661f80001d3._w.540_s.fi[1] vittsjo-stolik-na-laptop-brazowy__01 Postaram się znaleźć też inspiracje z białą lub kremową skórzaną kanapą jako dopełnienie cyklu DYLEMATY SKÓRZANEJ KANAPY, gdzie już mogliście przeczytać o skórze czarnej i brązowej:

Dylematy skórzanej kanapy–dodatki do czarnej skóry
Dylematy skórzanej kanapy–dodatki do brązowej skóry

Jeśli starczy mi czasu chciałabym Wam pomóc opisując kolejny przypadek przemiany wnętrza jednej z czytelniczek. Dostaję od Was naprawdę dużo pytań z prośbą o poradę. W tym miesiącu chciałabym odmienić choć jedno wnętrze w cyklu: PORADNIK MIESZKANIOWY:

Poradnik mieszkaniowy #1 dodatki do dębowych mebli

Pomysłów w głowie mam pełno, część zostawię dla siebie bo chcę Wam zrobić niespodziankę. Tymczasem zabieram się do pracy żeby spełnić obietnice, które Wam złożyłam. Pamiętacie o konkursie? Skusicie się? 2_thumb4

Related Posts