Puszki na zioła + etykiety PDF

by Kasia Bobocińska

Niedawno miałam niezwykłą przyjemność gościć w magicznym miejscu na Podlasiu. W Ziołowym Zakątku podziwiałam tradycyjną podlaską zabudowę a wiele jej elementów skradło mi serce. Zrobiłam mnóstwo inspirujących zdjęć i jeśli chcecie chętnie Wam je pokażę w kolejnym wpisie.  Dziś chce Wam pokazać szybki i łatwy projekt DIY, który powstał właśnie na bazie podlaskich inspiracji.

Inspisujący regał z ziołami

Podczas warsztatów z przygotowywania ziołowych nalewek zainspirowałam się przepięknym drewnianym regałem, pełnym pięknych zielonych puszek z ziołami. I to właśnie te puszki skradły mi serce. Zamarzyły mi się takie. Szukałam takich na lokalnych serwisach aukcyjnych, ale nie znalazłam nic podobnego.  Od czego jest w końcu DIY i tworzenie projektów #zerwaste. Miałam w szafce stare puszki po kawie, które postanowiłam przerobić i wsypać do nich zioła.

Malowanie puszek po kawie

W szafce znalazłam 3 metalowe puszki z których od dawna nikt nie korzystał. Z poprzedniego projektu zostało mi trochę ciemno zielonej farby.

Wystarczyło je tylko pomalować.

Kolorowe puszki

I po chwili miałam już jednolicie pomalowane zielone puszki. W Canvie przygotowałam etykiety a następnie wydrukowałam je i przykleiłam na puszki.

Szablon etykiet Canva oraz plik pdf. z etykietami do wydrukowania możecie pobrać poniżej przystępując do Magazynu Premium.

Szablon Canva możecie dowolnie edytować wpisując swoje nazwy ziół. Możecie też wykorzystać etykiety, do oznaczanie innych produktów kuchennych: kasz, ryżu czy płatków owsianych.

Możecie też zamówić farbę w takim kolorze jak mów podając sprzedawcy numer: RAL 190 30 30

Aby przeczytać dalszą część artykułu ----> dołącz Magazynu pasjonatów wnętrz (2zł/tydzień) ----> przeczytaj Artykuły Premium

Dołączając  do magazynu pasjonatów wnętrz otrzymujesz do pobrania:

PLANNER ZAJĘĆ
PLANNER CODZINNEJ RUTYNY
ETYKIETY NA ZIOŁA

Dołącz do magazynu pasjonatów wnętrz i zyskaj dostęp do treści premium oraz wpisów w postaci e-booków.

14,99 zł/mc

Co zyskujesz?

  • dostęp do niepublikowanych nigdzie indziej  merytorycznych artykułów z zakresu projektowania, aranżacji i remontowania wnętrz
  • dostęp do cyklicznych publikacji tylko dla klubowiczów
  • możliwość wsparcia autora
  • wpływ na treści publikowane na blogu, zaproponuj artykuł, o czym chciałabyś przeczytać?
  • automatyczny dostęp do wszystkich treści do pobrania (check listy, etykiety do druku), w formie  pdf

Jeśli już jesteś członkiem zaloguj się:

Related Posts