Wypadek…

by Kasia Bobocińska

Podsumowując cały tydzień prac remontowych jestem naprawdę uszczęśliwiona. Mąż zaprosił do współpracy swojego brata i narzeczonego siostry. Wreszcie użyliśmy cięższego sprzętu, tzn. młotów pneumatycznych. Wcześniej oszczędzając sąsiadów skuwaliśmy tynki ręcznie, lecz musieliśmy przyspieszyć pracę. Chłopcy chwycili za młoty ja za swój młoteczek i przy muzyce z Eska Rock zabraliśmy się do pracy. Nigdy nie byłam fanką zespołu, Rammstein ale muszę przyznać, że przy dźwiękach młotów ta ostra muza brzmiała fenomenalnie. Niestety jak napisałam w tytule posta zdarzył się wypadek. Oczywiście mi się to przytrafiło. Na 3 dni przed powrotem do pracy, podczas skuwania tynku metalowa część młotka uderzyła mnie niecały centymetr od oka. Tuż pod. Skóra rozcięta, spuchło, a najlepszy efekt moje oko osiągnęło następnego dnia. Wyglądam jak miś panda! Z pomocą przyszła mi jednak mama. Zdradziła mi efekt na pozbycie się opuchlizny i częściowe zniwelowanie sińca. I tak dzięki mamie i szybkiemu przyswojeniu kursu charakteryzacji potrafię doprowadzić się do stanu zadowalającego! :)Pech! Moje przygody kończą się raz lepiej raz gorzej. Ps. „Wypadek” zdarzył się w zeszłym tygodniu i z perspektywy czasu mogę powiedzieć że najlepszy sposób na podpuchnięte oko o sok z kapusty. Po sińcu dzisiaj już nie ma śladu. Za to mieszkanie przykrywa sterta gruzu 🙂 Obecnie mamy już 25 worów z gruzem i myślę że to dopiero połowa. Pss. Przez cały tydzień remontu poznaliśmy bliżej chyba wszystkich lokatorów z naszego bloku, ponieważ nadmierny hałas powodował że pod naszymi drzwiami ustawiał się wianuszek sąsiadów. To jest ogromny minus mieszkania w bloku. Nic nie możesz zrobić bo wszystkim to przeszkadza. Zamieściłam jedno zdjęcie „z pola” robót budowlanych aby zaprezentować ściany które składają się z kilkunastu rodzajów cegieł.

Related Posts

6 komentarzy

Asia 26 listopada 2008 - 20:20

O rany…ależ musiało boooleć…Ałłł!!!!
Sciany ładnie oczyszczone, ale uważaj na siebie…
Tych prac Ci nie zazdroszcze, ale pomyśl jaką będziesz miała satysfakcje, gdy za jakis czas usiadziesz w fotelu i popatrzysz na dzieło rąk swoich!!!
Dobrze, ze posuwają sie do przodu.
Pozdrawiam!
p.s.Rammstein lubie i faktycznie pasują do takich prac idealnie:)

Reply
Ita 26 listopada 2008 - 20:47

UWAGAŻAJ NA MŁOTKI !!!Są zdradliwe.
Latem siekiera mi taki numer zrobiła ,na szczęście przeleciała nad głową .

A prace, jak widać, idą jak burza do przodu!
Oby tak dalej!
Pozdrawiam.

Reply
festoon 29 listopada 2008 - 23:31

jak samopoczucie?mam nadzieję,
że obrażenia goją się już

pozdrowienia weekendowe:)

Reply
festoon 2 grudnia 2008 - 20:27

zapraszam do siebie-niespodzianka:)

Reply
CONCHITA 2 grudnia 2008 - 21:43

donoszę że wczoraj miał miejsce drugi wypadek…nic się nie stało oprócz zwarcia i wywalenia korków w całym mieszkaniu (otóż przyznaję się bez bicia że ja to uczyniłam waląc młotkiem w niezabezpieczoną instalację elektryczną!!!!). Mąż definitywnie zakazał mi dotykać młotka bo stanowię ogólne zagrożenie dla siebie i innych. Odtąd mogę śmiało powiedzieć że : “Ja tu tylko sprzątam” bo taka mi funkcja przypadła za karę :)! Ps. Oko już całkiem zagojone 🙂

Reply
festoon 2 grudnia 2008 - 22:16

Zdolniacha z Ciebie;)Dobrze,że nic złego ci się nie stało.

ps.Zapomniałam dodać zasad tej nagrody,więc proszę,doczytaj to u mnie i jeśli masz ochotę kontynuuj ją;)

Reply

Leave a Comment