DIY: Jesienne tkaniny

by Kasia Bobocińska
Dawno nic nie szyłam. Ostatnie tekstylia spotkały się z maszyną na początku tego roku, kiedy szyłam dekoracje do kuchni (klik). Jak zawsze na początku nowej pory roku staramy się ubrać dom w jej barwy. Jesień jest o tyle trudna, że ma barwy specyficzne. Nie każdy lubi żółcie,  pomarańcze, brązy. Ja osobiście nie przepadam. Lubię za to czerwienie i jarzębinę. 
W tym roku postanowiłam zrobić kilka jesiennych dekoracji. Pierwszą z nich mogliście zobaczyć ostatnio – to ramki z liśćmi DIY. A dziś uszyłam dwie poszewki na poduszki w kolorach jesieni. 

Bardzo subtelne z delikatnym wzorem jarzębiny i z pięknym akwarelowo-pastelowym wzorem. Materiał zamówiłam na cottonbee już ponad pół roku temu. Miałam zrobić z nich poduszki na balkon, ale jakoś mi tak nie pasowały. I wreszcie w zeszłym tygodniu przeszukując szuflady znowu się na niego natknęłam. 

„Idealne” – pomyślałam i zmobilizowałam się do uszycia swoich pierwszych poszewek z suwakiem. Wyszło w miarę prosto, choć w kilku miejscach musiałam pruć (ot, cudów nie ma, jak się po maszynę sięga raz na pół roku to i człowiek z wprawy wychodzi). Jestem z nich bardzo zadowolona.
Będą pięknie służyć mi do wypoczynku i cieszyć oko w jesienne wieczory. A co najważniejsze: nie są to dekoracje z sieciówki. Tkaninę zamówiłam na stronie Cottonbee, gdzie każdy może nie tylko wybrać oryginalny wzór, ale także go zaprojektować! To daje ogromną wolność. 
poduszki: handmade/materiał cottonbee.pl


A Wy jakie macie pomysły na jesień w salonie? Koniecznie wrzućcie link w komentarzu lub opiszcie Wasze dzieła 🙂 Zainspirujmy się wzajemnie!

Niepublikowane materiały, pliki do pobrania, nowości. Bez spamu!

* indicates required
Adres e-mail *

Related Posts