STREFA BLOGERA na WAWA DESIGN FESTIWAL 2015

by Kasia Bobocińska
W dniach 5-13 września odbywać się będzie w Warszawie 3 edycja WAWA DESIGN FESTIWAL.W tym roku hasłem festiwalu jest ORYGINAŁ. Tym razem WDF obejmie swoim zasięgiem całą Warszawę obok Soho Factory wystawy i wydarzenia odbywać się będą w budynku ASP przy Wybrzeżu
Kościuszkowskim
, Centrum Przedsiębiorczości Smolna i pracowni
Projektornia
na Mokotowie.
Podczas tego wydarzenia będę miała zaszczyt organizować  STREFĘ BLOGERA.  Powoli domykam też plan wydarzenia. Na pewno nie zabraknie ciekawych spotkań i warsztatów. Strefa blogera będzie trwała dwa dni. Pierwszego dnia punktem kulminacyjnym będzie wystąpienie/ prezentacja blogerów na temat oryginalności. 

Sporo się ostatnio mówi o oryginalności, o meblach inspirowanych czy kopiach oryginalnych projektów sprzedawanych za połowę wartości po wygaśnięciu praw autorskich do nich. Kasia Antończyk przygotowała na ten temat świetny wpis –Meble inspirowane – tak czy nie? Dyskusja architektów i blogerów. Pomiędzy legalnością a dobrym smakiem. Czas abyśmy wypowiedziały się na ten temat publicznie. Nie chodzi o same negowanie zjawiska, ale głównie o znalezienie rozwiązań tego problemu.
Nasza dyskusja będzie wstępem do wydarzeń dna następnego, czyli do urządzania ORYGINALNEGO WNĘTRZA. Postaramy się znaleźć ciekawe, oryginalne meble, które stworzą niepowtarzalne wnętrze.
Ponieważ wrzesień to czas szkoły najprawdopodobniej będziemy urządzać pokój nastolatka, choć decyzję podejmiemy wspólnie, kiedy zbierze się już 12 dziewczyn. Pod koniec FESTIWALU, ostatniego dnia planujemy dla widzów jeszcze jedną atrakcję. Na razie nie zdradzę szczegółów, ale jeśli uda się  będziecie mogli kupić oryginalne, piękne przedmioty nawet za 1/3 ich wartości.

W programie:

12/09/2015, sobota
godz. 11.00 spotkanie organizacyjne

godz. 12.00 warsztaty FOTO z Magazynem Moje Mieszkanie

godz. 13.00-13.45 Kup oryginał za małe pieniądze. Dyskusja na temat mebli oryginalnych, inspirowanych a kopii.
godz. 15.00 warsztaty

godz. 16.00 spacer po wystawach WAWA DESIGN FESTIWAL, typowanie najlepszego projektu
godz. 18.00 Design party/ rozdanie nagród WDF
Wręczenie nagrody za najlepszy produkt Festiwalu wytypowany przez blogerów wnętrzarskich.
13/09/2015, niedziela
godz. 11.00-16.00 urządzamy ORYGINALNE WNĘTRZE – to projekt, który ma być odpowiedzią na pytanie: Jeśli nie meble inspirowane to co? Chcemy pokazać, że można urządzić oryginalne wnętrze i nie trzeba wydawać majątku.

Termin: 12.09-13.09.2015
Miejsce: WARSZAWA SOHO FACTORY
ZAPISY: http://210886-1.evenea.pl/  (o udziale nie decyduje kolejność zgłoszeń. Każde zgłoszenie jest rozpatrywane indywidualnie)

Szczegółowe informacje pojawiać się będą na fb: STREFA BLOGERA

Odwiedzajcie też stronę wydarzenia, gdzie znajdziecie aktualny program wydarzenia: https://www.conchitahome.pl/p/blog-page_8.html

Related Posts