Kuchnia w stylu scandi – dodatki

by Kasia Bobocińska

Zaczynam nową serię na blogu zatytułowaną „Kuchnia w stylu….”, w której odkrywać będziemy poszczególne elementy składowe kuchni urządzonych w danym stylu. W dzisiejszym wpisie przyjrzymy się dodatkom pasującym, do stylu skandi a w następnym opowiem więcej o kolorystyce i układzie kuchni w stylu skandynawskim. Dzięki, takiemu „rozbieraniu” kuchni na poszczególne elementy, łatwiej Wam będzie zaprojektować wnętrze w danym stylu. Dlaczego przyglądamy się dodatkom? Bo to one decydują o charakterze danej kuchni, a w przypadku stylu skandynawskiego, to one budują przestrzeń. Nie da się ukryć, że na tym minimalistycznym i oszczędnym w użyciu kolorów wnętrzu to właśnie dodatki dodają trochę koloru oraz wzorów. Zobaczmy więc, jak za pomocą dodatków możemy zbudować piękne wnętrze w stylu skandynawskim.

W następnych wpisach przyjrzymy się kuchniom w stylu  rustykalnym, cottage, wiejskim.

Dodatki w stylu skandynawskiem

Można powiedzieć, że styl skandynawski powoli opuszcza nasze polskie wnętrza, a część osób zamieniła prostotę na wysublimowaną elegancję, ale prawda jest taka, że te osoby, które kochały styl skandynawski, zanim stał się on powszechnie wykorzystywany w projektach, nadal są mu bezgranicznie wierne.

Szczególnie, gdy ocieplimy go odrobinę beżowymi dodatkami, przełamując biel, szarość i czerń, która tach charakterystyczna jest dla stylu Skandynawskiego.  Zobaczcie jakie dodatki przygotowałam w tym zestawieniu.

Dalsza część artykułu jest dostępna po zalogowaniu do Magazynu Premium, ale od teraz możesz zobaczyć wszystkie posty przez 7 dni za darmo. Zarejestruj sie i sprawdź czy to dla Ciebie. 

Aby przeczytać dalszą część artykułu ----> dołącz Magazynu pasjonatów wnętrz (2zł/tydzień) ----> przeczytaj Artykuły Premium

Pod każdym Moodboard’em znajdziesz przycisk „Lista zakupów PDF”. Pobierz wygodne listy z linkami do produktów w postaci PDF. Możesz kliknąć w przycisk lub w obrazki poniżej, aby pobrać listy zakupów w pdf.

Aby przeczytać dalszą część artykułu ----> dołącz Magazynu pasjonatów wnętrz (2zł/tydzień) ----> przeczytaj Artykuły Premium

Mam nadzieję, że artykuł był dla Was inspirujący. Dziękuję, że dołączyliście do Magazynu Premium.

Wkrótce opublikuje kolejne artykuły do magazynu, wszystkie dotychczas opublikowane znajdziesz w zakładce premium.

Jeśli masz jakiś pomysł na post, który byłby dla Ciebie pomocny możesz go zgłosić TUTAJ.

Dołączając  do magazynu pasjonatów wnętrz otrzymujesz do pobrania:

PLANNER ZAJĘĆ
PLANNER CODZINNEJ RUTYNY
ETYKIETY NA ZIOŁA

Dołącz do magazynu pasjonatów wnętrz i zyskaj dostęp do treści premium oraz wpisów w postaci e-booków.

2 zł za tydzień

Co zyskujesz?

  • dostęp do niepublikowanych nigdzie indziej  merytorycznych artykułów z zakresu projektowania, aranżacji i remontowania wnętrz
  • dostęp do cyklicznych publikacji tylko dla klubowiczów
  • możliwość wsparcia autora
  • wpływ na treści publikowane na blogu, zaproponuj artykuł, o czym chciałabyś przeczytać?
  • automatyczny dostęp do wszystkich treści do pobrania (check listy, etykiety do druku), w formie  pdf

Jeśli już jesteś członkiem zaloguj się:

Related Posts