Niezapomniane momenty w 2014

by Kasia Bobocińska
Ten rok obfitował w niezapomniane wydarzenia. Większość z nich relacjonowałam Wam na bieżąco a na dwa nie starczyło mi czasu w ferworze przygotowań przedświątecznych. To tez dobry moment na przypomnienie ciekawych wydarzeń 2014. Spokojnie to nie pożegnanie. Jeszcze w tym roku na pewno coś napiszę, ale dla siebie muszę wspomnieć tym co w tym roku działo się w blogosferze i w czym mogłam uczestniczyć:

rok
marzec

Wszystko zaczęło się od spotkania blogerek Mojego Mieszkania. Poznałam wtedy bardzo dużo niezwykłych i pełnych pasji kobiet. 

maj

Tuż przed urodzeniem drugiego dziecka z olbrzymim brzuchem dwa dni świetnie bawiłam się na perfekcyjnie przygotowywanym wydarzeniu – Wzory z blogerami. 
wrzesień

Pierwszy raz podjęłam się organizacji spotkania blogerów podczas WAWA DESIGN FESTIWAL. Bardzo dużo pozytywnej energii i doświadczenia które przydało się później. 
oraz spotkanie w salonie BoConcept i dużo wiedzy o trendach na rok 2015. 
listopad 

Inspirujące spotkanie z Benjamin Moore 
oraz kolejne targi z blogerami: 
grudzień 

Organizowane przeze mnie Urządzanie wnętrz z blogerami. Mówiąc nieskromnie poszło mi zadecydowanie lepiej. Znaczy się uczę się na błędach. 

SONY DSC

Pierwsze wydarzenie, które absolutnie zasługuję na relację to cały dzień spędzony w fabryce płytek Tubądzin. W połowie listopada wraz z grupą dziennikarzy i blogerów pojechaliśmy w stronę Łodzi, aby spędzić fantastyczny dzień. Całe cztery godziny na trasie Warszawa – Łódź i z powrotem przegadałam z Hanią z Haart.

DSC_5671
Tubądzin przywitał nas na słodko.
Ja, Monika, Ola, Hania.
DSC_5626
Uwielbiam kreatywne zajęcia. Wykorzystując materiały, płytki, oraz wycinki z gazet tworzyliśmy DSC_5690DSC_5892
DSC_5893
DSC_5939
DSC_5991

Niesamowite też okazało się zwiedzanie fabryki Tubądzina gdzie dowiedzieć się można było, między innymi o tym, że piece Tubądzina działają 24 h na dobę oraz że wygaszono je dotąd raz. Uruchamianie takich pieców, kiedy ostygną trwa ponad miesiąc!!!!
DSC_6295
Wiecie jakie pierwsze pytanie zadałam panu Wojciechowi Włodarczykowi, który oprowadzał nas po fabryce ?
Co się stanie jak będzie awaria prądu?
Fabryka zasilana jest z kilku elektrowni, więc jak jedna będzie miała awarię to prąd będą dostarczać pozostałe. Gdy i to zawiedzie to piec jest zabezpieczony generatorem prądu zasilanym ropą. Sprytne!
SONY DSC

Dzięki Tomkowi Smusowi, architektowi marki Tubądzin mogliśmy poznać najnowsze kolekcje oraz trendy w świecie płytek. Chcecie wiedzieć jaka kolekcja zrobiła na mnie największe ważenie? 
Livingstone, a dokładnie płytki Shabby Chic. Ja widziałabym ją zdecydowanie na podłodze choć na ścianie też świetnie się prezentuje. A Wy gdzie byście ją widzieli?

3_1

Drugie wydarzenie to najlepsza impreza, na jakiej miałam okazję być w tym roku, czyli Blogowigilia 2014.1002375_690811374336276_1730586674677208842_n

Niesamowity wieczór z wyjątkowymi ludźmi: Agnieszka, Kasia, Monika i ja.

SONY DSC

Niestety w ferworze zawierania nowych znajomości wyciągnęłam aparat dosłownie na krótką chwilę, ale dzięki uprzejmości Kamila Mirkowicza mogę się Wam pochwalić zdjęciem na przykład z Cyber Marianem:

blogowigilia _2014 (34)fot. Kamil Mirkowicz

cyber marian

Zapraszam do obejrzenia jestem w 9:16

Wstyd się przyznać, że nie poznałam głównej gospodyni wieczoru, czyli Ilony Patro, ale mam nadzieję, że jeszcze będę miała okazję. Muszę się Wam przyznać, że na tej imprezie byłam totalnie zagubiona. Błądziłam jak dziecko we mgle. Setki osób których nie znałam za to oni znali się ze sobą doskonale. (Magda, Hania, Kasia, Maja)
blogowigilia _2014 (27)fot. Kamil Mirkowicz

Poznałam masę ludzi i na pewno długo jeszcze będę wspominać Blogowigilię bo było mega. Szkoda, że dopiero teraz nachodzą mnie myśli: “mogłam podgadać z …”, “szkoda, że nie poznałam …”Niestety obowiązki mamy 6 miesięcznego synka wygnały mnie z imprezy dość wcześnie.

Related Posts

7 komentarzy

Edyta Edytka 28 grudnia 2014 - 10:43

Ciekawy rok,oby takich więcej…..Pozdrawiam i życze szalonego Sylwestra:)))

Reply
aldia arcadia 28 grudnia 2014 - 11:04

Równie owocnego Nowego 2015 Roku Conchito 🙂

Reply
domek przy lesie 28 grudnia 2014 - 11:46

Oby 2015 był równie owocny w takie imprezy!
Wszystkiego dobrego:)
Marta

Reply
Natalia K 28 grudnia 2014 - 15:01

Widac, że to był wspaniały rok… i oby taki był Nowy:)
moc serdeczności kochana

Reply
Anna K. inspiracjewmm 28 grudnia 2014 - 20:38

Dużo się u Ciebie działo przez cały rok ! Życzę Ci aby kolejny też był taki a nawet lepszy 🙂

Reply
Anicja 28 grudnia 2014 - 22:07

Działo się! Podziwiam bardzo, że mimo dwójki maluchów udało Ci się być na tylu spotkania i dwa z nich organizować. Przyszły rok będzie należał do Ciebie 🙂

Reply
ilona patro 16 stycznia 2015 - 12:20

🙂 Mam nadzieję, że wkrótce uda nam się poznać osobiście. Super relacja, dzięki:)

Reply

Leave a Comment