ps. bateria kuchenna

by Kasia Bobocińska

Znalazłam najtańszą chyba na rynku baterię kuchenną z mieszaczem. Bardzo chciałam żeby bateria kuchenna nie miała kurków, żeby posiadała najprostszy w obsłudze, najszybszy dostęp do wody. Po prostu odzwyczaiłam się trochę od używania typowych kurków. Zaakceptuje je jednak w innych pomieszczeniach. W kuchni ma być mieszacz, czyli po mojemu wajcha 🙂 Tak jak wspomniałam najtańszy mieszacz jest do kupienia na allegro za 549zł, firmy Olympia. Wygląda całkiem przyzwoicie i już miałam się na nią zdecydować gdzyby6 nie ogólne poruszenie w domu zrzutka i podążanie za marzeniem….ale o tym później, żeby nie zapeszyć.

 

 

A oto kilka baterii firmy Copper House. Zwróciłam na nie uwagę ze względu na nietypowe kolory. Prezentowana poniżej bateria można zamówić na stronie copperhouse.pl za 850 zł. W odpowiedzi na pytanie 13tki można ją kupić w kolorze oiled rubbed bronze.

Related Posts

5 komentarzy

13ka 29 sierpnia 2009 - 12:27

Bardzo bardzo zachęcające te dwie ostatnie baterie z naciskiem nawet na środkowa 🙂 Dziękuję Ci bardzo. Cena jednak nadal zwala z nóg ciekawam czy jakość idzie z nią w parze pozdrawiam

Reply
blog niedzielny 30 sierpnia 2009 - 10:11

wspaniale i niepowtarzalne 🙂

Reply
byziak 31 sierpnia 2009 - 08:01

Jenym, ta czarna jest super!
Już zaczynam odkładać pieniądze!

Reply
julia 4 września 2009 - 17:11

czarna jest super po prostu, od razu wpadła mi w oko

Reply
Anonimowy 4 czerwca 2013 - 11:42

na co się zdecydowałaś w końcu? Sprawdź baterie kuchenneRoca, naprawdę polecam baterię Verona!

Reply

Leave a Comment