#2 WC METAMORFOZA – FILM

by Kasia Bobocińska

Dziś zapraszam Was na film z małej  łazienki WC. Czasem w tekście trudno mi wyrazić emocje, jakie towarzyszą mi urządzaniu wnętrz. Ten film wyraża samą radość z projektowania wnętrz oraz moją ogromną miłość do detali oraz płytek gorsecików. Zaglądamy też do książki o „Warszawskich gorsecikach”. A jeśli chodzi o samą metamorfozę, to najpierw zapraszam Was do małej łazienki WC przed remontem. Widzimy nieco różowe płytki, małą półeczkę na wazonik i sztuczne kwiaty nad toaletą, różowe dywaniki na WC oraz podłogę. Następnie przenosimy się do nowego wnętrza skąpanego w bieli, gdzie ogromną rolę odgrywa gra fakturą. Zależało mi na tym żebyście mnie poznali oraz poznali sposób w jaki sposób patrzę na design. Jestem pełna emocji i to dokładnie widać na tym filmie.

LINK DO FILMU: https://youtu.be/Umm0v5smAa0

Do opisania i pokazania została mi ostatnia łazienka. Na finał metamorfozy będziecie musieli jeszcze trochę poczekać. A póki co jeszcze w tym tygodniu pokażę Wam genialne w swojej prostocie DIY do tej łazienki. Muszę Wam szczersze powiedzieć: ta łazienka ma moc! To wnętrze, które póki co podoba mi się najbardziej. Bardziej od zielonej, turkusowej łazienki ze skosem oraz bardziej od  czarno- białej toalety. Dlaczego? Bo jest duża, ponad 8 metrów i przede wszystkim ma proste ściany. Mogłam poszaleć tu z kolorem i wybrałam pomalowanie ściany na czarno oraz ozdobiłam sufit w geometryczne wzory. To co jednak Was zachwyci i zachwyciło absolutnie mnie, to szafka o którą stoczyłam największą batalię podczas tego remontu. Ciche dni, sprytne przekupstwa, aż wreszcie całkowite przesunięcie drzwi i zmniejszenie otworu na nie! Tak ta historia się Wam podoba.

Jeśli jednak bliższa jest Wam forma pisana to zapraszam na post z pełnym opisem metamorfozy:

STARY DOM: WC – FINAŁ

Pytanie

Ponieważ ten blog oraz filmiki są robione dla Was, powiedźcie mi co chcielibyście zobaczyć ze starego domu najbardziej? Mam filmiki niemalże z każdego etapu. Wkrótce opowiem Wam więcej o metamorfozie drzwi wejściowych oraz o woskowaniu podłogi. A jaki temat Was najbardziej interesuje? Jakieś DIY? Metamorfoza sypialni? A może jadalnia z domowym biurem? Może jakiś etap remontu?

 

Zapraszam Was na kolejny film ze Starego Domu. Film znajdziecie pod tym linkiem:

Pierwszy film ze Starego domu, czyli metamorfozy łazienki ze skosem: https://youtu.be/wKhG2sOYRow 

WC METAMORFOZA – FILM

Zapiszcie się też na mój newsletter, aby być na bieżąco i wiedzieć wcześniej :

Related Posts