Konkurs #urządzONE

by Kasia Bobocińska

Niedawno opowiadałam Wam o tym jak urządzić sypialnię: PRZEPIS NA SYPIALNIĘ. JAK JĄ URZĄDZIĆ? tak, abyście czuli się w niej komfortowo, tak jak lubicie i aby była skrojona na miarę Waszych potrzeb. Teraz chce Was zaprosić do udziału w konkursie organizowanym przez Meble Wójcik, który właśnie ruszył! To świetna okazja, żeby spełnić swoje marzenia i urządzić wnętrze, które zawsze chcieliście mieć.  Biorąc udział w konkursie możecie wygrać projekt oraz meble marki Meble Wojcik, jakie zostaną użyte do jego stworzenia. A z ich udziałem można stworzyć naprawdę piękne i funkcjonalne wnętrza.

W konkursie projekty będą przygotowywać też Karolina z @aletuladnie, odpowiedzialna za salon lub salon z jadalnią i Jagoda z @lovingit, która urządzać będzie dla Was pokój dziecięcy. Ja projektować będę dla Was sypialnię marzeń.

Weź udział w konkursie

Konkurs #urządzONE rusza 16 czerwca 2021r. Masz już pomysł na swoją wymarzoną sypialnię? A może marzy Ci się nowy salon z jadalnią lub pokój dziecięcy? Wystarczy, że zgłosisz się do konkursu a możesz wygrać projekt oraz meble Meble Wójcik, użyte do stworzenia projektu dla Was. Może spełnicie Wasze kolejne wnętrzarskie marzenie a ja pomogę Wam je zrealizować.

Co trzeba zrobić?

Pod tym linkiem jest ankieta konkursowa —-> ankieta; wystarczy ją wypełnić oraz dodać 6 zdjęć wnętrza, które chcecie poddać metamorfozie. Aby wziąć udział w konkursie trzeba też przygotować krótki filmik (może być nagrany komórką), w którym mówicie o wnętrzu, które wymaga metamorfozy. Filmik nie będzie nigdzie nigdzie publikowany, robicie go tylko na potrzeby konkursu, więc po prostu w naturalny sposób opowiedzcie o swoim wnętrzu oraz o tym jak chcielibyście, żeby wyglądało. Chcemy Was poznać i dowiedzieć się czego potrzebujecie.W końcu, gdy uda się Wam wygrać, będziemy się kontaktować w sprawie przygotowania idealnego wnętrza, więc i tak poznamy się lepiej. Filmik zamieszczacie np. na Wetransfer i wklejacie link do niego do ankiety. I tyle!

Regulamin konkursu znajdziecie tutaj ——> Regulamin

A może macie już jakiś upatrzony zestaw mebli z Meble Wójcik? Koniecznie zdradźcie nam jaki a my zaprojektujemy dla Was wnętrze marzeń

Nagroda główna

Nagrodę główną wygrywają 3 osoby: pierwsza sypialnię, druga salon a trzecia pokój dziecięcy. Dodatkowo 9 osób (po trzy na każde wnętrze) wygrywa konsultacje dotyczące projektu. Jeśli nawet nie wygracie projektu na stories na Instagramie podpowiemy Wam kilka rozwiązań idealnych dla Waszych wnętrz. 

Myślę, że warto zawalczyć o wygraną.

Na zgłoszenia czekamy do 4 lipca.

Trzymam ogromnie kciuki za wszystkie osoby biorące udział w konkursie i czekam na Wasze zgłoszenia.  Zróbmy razem piękne wnętrze, tak jak lubisz!

Related Posts

Leave a Comment