10 nowości IKEA, które chciałabym mieć

by Kasia Bobocińska

Dziś w poszukiwaniu jednego produktu do mojego projektu wpadłam na stronę IKEA i przepadłam z kretesem. Nie wiedząc kiedy i jak zaczęłam oglądać ich nowości (świetnie zaprojektowana mapa strony) i po chwili mój koszyk był już pełen dekoracji. A ponieważ jestem tu, aby Was inspirować, to szybko pokaże Wam co wpadło mi w oko. Taki szybki haul zakupowy online. Nie będę też zbytnio się rozpisywać, bo post powstaje spontanicznie i w założeniu mam być szybki.

Zostawię nazwy IKEA, ale nie będę wrzucać linków, aby nie zaśmiecać strony. Myślę, że jeśli coś Wam się spodoba na pewno to odnajdziecie. 

BOYSENBÄR osłonka, 8zł; FÖRÄNDRING dywan tkany płasko, 79,99zł, BASTERUD miętowa lampka 59,99zł, złoty reling HULTARP, 29,99zł; Pościel z drewnianymi guziczkami VÄGTÅG 69,99zł, termos LJUVARE 79,99zł; MYLLRA komoda z przewijakiem 899zł; wycieraczka STAVREBY, 39,99zł; kosz LUSTIGKURRE, 49,99zł; LUSTIGKURRE stojak na czasopisma 39,99zł; lustro KRISTINELUND 149zł, wazon FNITTRIG 29,99zł; 

Ciekawa jestem, czy coś spodobał Wam się tak bardzo jak mi? Dajcie znać w komentarzu, co myślicie o nowościach IKEA?

Jeśli chcecie wiedzieć co kupiłam, to zamówiłam do małego domku wycieraczkę wewnętrzną STAVREBY – piękna oraz doniczkę BOYSENBÄR. 

zdj. mat prasowe IKEA

Related Posts