Kuchnia pachnąca jabłkami

by Kasia Bobocińska
Meteorolodzy wieszczą, że lato jeszcze do nas powróci a ja już od jakiegoś czasu pokazuję Wam kadry typowo jesienne. A to nie mogłam się powstrzymać, żeby nie pokazać Wam znalezionego pod drzewem kasztana. Zobaczcie jak jesienne wygląda mój profil na Instagramie:

A skoro jesień to i jabłka. Dziś będzie o nich…

 


Ostatnio nie mam na nic czasu. Organizacja STREFY BLOGERA pochłania mnie w 100%. Niektóre sytuacje tak mnie stresują, że moje mieszkanie błyszczy, bo sprzątam dla odreagowania. Sprzątam i gotuję oraz organizuję…a dnie zmieniają się w noce…

Dziś mam dla Was kilka kadrów z kuchni oraz smaki mojego dzieciństwa.


Uwielbiam placki z jabłkami. Kojarzą mi się z babcią i z wakacjami u niej. Zawsze pytała: 

Głodna jesteś? Zaraz coś ukręcę..


Dzisiaj jednak za bardzo się nie najadłam bo moje dzieciaczki uruchomiły „odkurzacze” i wciągnęły większość posiłku przygotowanego dla całej rodziny.


No cóż dojedliśmy z mężem kanapkami.
A ja się cieszę, że mój najmłodszy jak to się mówił odessał się ode mnie i zainteresował jedzeniem (czasami  myślę,  że aż za bardzo).


Kilka rzeczy, które widzicie na zdjęciach to moje zdobycze z letnich wypadów na targ staroci. Na przykład ten półmisek, który widzicie na zdjęciu powyżej (koszt 3zł) czy stara aluminiowa brytfanna, w której trzymam jabłka (5zł). Wyszukiwanie takich małych skarbów to była moja ulubiona rozrywka pod koniec tego lata.
Jesienią wrócił mi też zapał do remontów i zabieram się za kuchnię! Czas na zmiany.

Related Posts