WIELKANOCNY STÓŁ CLASSIC ROMANTIC

by Kasia Bobocińska

Tak mi brakowało przygotowywania dopracowanych aranżacji stołu na Wielkie okazje. Tyle lat czekałam, na to by znów móc dekorować, bez obaw, aby trójka dzieci goniących wokół stołu, nie potłukła mi całej zastawy. Może pamiętacie, ale kiedyś uwielbiałam inspirować Was i pracować z polskimi markami produkującymi ceramikę! Bardzo dobrze wspominam te czasy i kiedy na jednej z aukcji udało mi się kupić mały drewniany stolik, wiedziała, że zainspiruje on mnie do wielu kreatywnych działań, w tym, przygotowywania inspirujących aranżacji stołu. A wiecie, że gdy o czymś bardzo marzymy, to wszechświat wynagradza nam to z nawiązką. Gdy otrzymałam możliwość przygotowania trzech aranżacji stołu wraz Homla, wykupiłam chyba połowę ich sklepu 🙂

A kolekcja Wielkanocna Homla spodobała mi się ogromnie. szczególnie wszystkie króliczki. Zobaczcie tylko sami.

WIELKANOCNY STÓŁ CLASIC ROMANTIC

Uwielbiam takie aranżacje. Klasyczne a jednocześnie romantyczne. W palecie kolorów dominuje biel a w dodatkach srebro i zieleń. Początkowo stół zdobiły tylko gałązki z ogrodu, ale brakowało mi tu mocniejszego akcentu, więc wyskoczyłam do kwiaciarni po 5 goździków. Dzięki temu stół jest bardziej wyrazisty i nie zatapiamy się w wszechogarniającej bieli!

WIELKANOCNY STÓŁ

Urocze kieliszki z wiosennymi akcentami.

Kremowa porcelana w towarzystwie kryształowych miseczek na białym obrusie – klasyka zawsze się obroni. Złoty koszyczek na jajka, jest wprost uroczy i rozświetla kompozycję!

WIELKANOCNY STÓŁ
WIELKANOCNY STÓŁ

Urocze dodatki w postaci kieszonki na sztućce, pierścienia na serwetki z wizerunkiem królika, czy złoty metalowy koszyk, to moje ulubione elementy z wielkanocnej kolekcji Homla.

WIELKANOCNY STÓŁ

Jak Wam się podoba stół Wielkanocny w wersji Classic Romantic? 

WIELKANOCNY STÓŁ

Post powstał przy współpracy z marką Homla

Warsztaty Nie bój się projektować

Chciałabym Was serdecznie zaprosić na warsztaty “Nie bój się projektować.”

A co jeśli bym Ci powiedziała, że stworzyłam specjalny warsztat z konkretami co po kolei powinnaś opanować, żeby projektować?

Zapraszam Cię na dwa spotkania online, gdzie będziemy rozmawiać o tym jaką wiedzę trzeba mieć aby samodzielnie projektować, jak zaplanować naukę i jakie kolejno tematy przerabiać. Spotkania będą tydzień po Wielkanocy.

A do tego jeszcze będzie grupa na Fb początkujących projektantów!

Related Posts