#3 WIELKANOCNY STÓŁ KWIATOWY

by Kasia Bobocińska

Dziś chciałbym zaprezentować ostatnią, tegoroczną propozycję stołu Wielkanocnego. Ostatnio pokazywałam Wam kolory Wielkanocny stół ESTER COLORS oraz Wielkanocny stół CLASSIC ROMANTIC. Tym razem czas na wersję kwiatową! Z okazji Świąt Wielkanocnych chciałabym życzyć Wam spokoju, radości i otuchy. Niech rodzinna atmosfera doda Wam sił, nadziei i miłości. . Jak co roku życzę Wam większej wiary w siebie i nasze możliwości, bo jeśli my nie damy sobie szansy na rozwój, to nie liczmy, że ktoś inny ją da! Oprócz życzeń, chciałabym pokazać Wam mój ostatni Wielkanocny stół!

WIELKANOCNY STÓŁ KWIATOWY

Kwiatowy wielkanocny stół to prosta aranżacja z dodatkiem szklanych dodatków i białej porcelany. Blasku na stole dodają kryształowe szklanki oraz kieliszki z kwiatowym wzorem.

STÓŁ KWIATOWY

Akcent w postaci różowej filiżanki dodaje trochę pastelowych barw do całej kwiatowej aranżacji stołu.

STÓŁ KWIATOWY

Zdecydowałam się na połączenie tradycyjnej białej, minimalistycznej zastawy z kryształowa miseczką oraz starymi sztućcami z upolowanymi na targu staroci.

Delikatny kwiatowy wzór na obrusie dodał aranżacji uroku. Wielkanoc to czas, kiedy cieszymy oko budzącą się ze znu przyrodą, wiosną i aż łakniemy kolorów po szarym i smutnym przedwiośniu.

Na stole znalazły się:

Post powstał przy współpracy z marką Homla

Related Posts