Mapa Marzeń wnętrzarskich + GRATIS

by Kasia Bobocińska

Czym jest mapa marzeń wnętrzarskich? Czy stworzenie takiej mapy ma jakiś większy sens? Kiedy powinniśmy stworzyć taką mapę i w jakim celu? Dziś chciałbym zaprezentować Wam narzędzie, jakim jest Mapa marzeń wnętrzarskich. Zabiorę Was do wiata marzeń. Gotowi?

Czym jest mapa marzeń wnętrzarskich i dlaczego warto ją stworzy.

Mapa marzeń wnętrzarskich to projekt długoterminowy, to moodboard, który możemy uzupełnić przez długi czas, dodając do niego kolejne elementy. Za każdym razem, gdy wpadnie nam w oko jakaś perełka, dodajmy ją do naszej mapy marzeń wnętrzarskich. Mapa marzeń wnętrzarskich ma pokazać Ci, jakie są Twoje najważniejsze cele i marzenia

Mapa Marzeń wnętrzarskich

Kiedy powinniśmy stworzyć taką mapę i w jakim celu?

Żałuję, że nie stworzyłam swojej mapy marzeń wnętrzarskich dawno dawno temu. Na pewno przydałaby mi się podczas remontu pierwszego mieszkania. Gdybym miała stworzoną wcześniej mapę z inspiracjami, ułatwiłoby mi to poszukiwanie wymarzonych elementów wnętrza. Dlaczego taka mapę warto mieć stworzoną wcześniej i czym się różni od tradycyjnego moodboardu? Tworząc zwykły moodboard wnętrza zwykle ogranicza nas budżet, czas, przestrzeń i wiele innych ograniczeń. Tworząc mapę marzeń wnętrzarskich mamy nieograniczony budżet a jedyne co nas ogranicza to nasza wyobraźnia. To projekt w stylu THE SKY IS THE LIMIT! Warto poznać swoje marzenia a z czasem je weryfikować. Tworząc mapę poznajemy siebie i motywy, jakie nami kierują. 

Dzięki takiej mapie nasze marzenia mogą szybciej się spełnić. Mając przygotowaną mapę marzeń i podejmując trudne decyzje remontowe, będziemy wiedzieć do jakiego celu zmierzamy. Wiesz już jak wyglądałoby Twoje wnętzre, gdyby nie ograniczały cię żadne wytyczne?

Gdybyś nie maił żadnych ograniczeń?

Nie musiałbyś iść na żadne kompromisy?

Nie musiałbyś martwić się czy coś jest praktyczne, czy nie?

Czy stworzenie takiej mapy ma jakiś większy sens?

A czy marzenia mają większy sens? OCZYWIŚCIE. Nie wyobrażam sobie osiągania kolejnych celów bez marzeń.  Tylko wypowiedziane, zamanifestowane marzenia mają szansę się spełnić a mapa marzeń wnętrzarskich na pewno Ci to ułatwi.

Pobierz PDF z prezentacją z warsztatu MApa Marzeń wnętrzarskich, który odbył się w lutym 2023. Jeśli nie było Cię na szkoleniu to mój GRATIS dla Ciebie. 

A szkolenie Mapa marzeń wnętrzarskich jest częścią kursu Canva, który jest juz w przedsprzedaży. Na razie jest dostępny w cenie early birds —>KURS CANVA,  ale cena niedługo wzrośnie. Jeśli chcesz stworzyć ze mną taką mapę online i jednocześnie nauczyć się tworzyć moodboardy w Canva  to serdecznie zapraszam Cię na kurs.

Mapa Marzeń wnętrzarskich

Related Posts