Wirtualny spacer i zakupy w Jysk

by Kasia Bobocińska

Niedawno opowiadałam Wam o wizycie w Gdańsku i pokazowym mieszkaniu urządzonym meblami z Jysk. Tak się nimi zachwyciłam, że zaraz po powrocie pojechałam na zakupy. Motywem przewodnim moich zakupów jest FAKTURA oraz spójność kolorystyczna. Zaszalałam z dodatkami i dekoracjami do mojego nowego biura: MAŁY DOMEK PROJEKTANTA. Chodźcie ze mną na wirtualny spacer i zakupy w Jysk.

Więcej o wizycie w Gdańsku przeczytacie we wpisie: 5 RZECZY KTÓRE WARTO KUPIĆ JESIENIĄ DO DOMU, gdzie przygotowałam dla Was moodboardy z gotowymi aranżacjami do salonu. W pokazowym mieszkaniu było pięknie i inspirująco. W oko wpadła mi miedzy innymi ta czarna witryna VITRUM. Postanowiłam ją zamówić zaraz po przyjeździe a po inne rzeczy udała się do sklepu stacjonarnego. Oczywiście pomimo, ze miałam listę zakupów, znalazłam dodatkowe drobiazgi, które po prostu musiałam mieć. Całe szczęście nie naruszyłam zaplanowanego budżetu, bo skorzystałam z dodatkowego rabatu -15% na wszystkie rzeczy, jakie udało mi się zmieścić w torbie, którą zabrałam ze sobą do sklepu. To super opcja i jednocześnie promocja zachowań proekologicznych. Zabierając torbę wielorazową nie kupujemy nowej.

Wirtualny spacer i zakupy w Jysk

Film z moim spacerem po sklepie oraz moimi wnętrzarskimi typami na jesień znajdziecie TUTAJ! Zapraszam Was do oglądania i subskrybowania! Poniżej moja lista zakupów, czyli to co upolowałam podczas zakupów. Zobaczcie jak te rzeczy prezentują się na żywo i jak zamierzam je wykorzystać! Mam nadzieję, ze spodoba się Wam ten wirtualny spacer i zakupy w Jysk. W czasach, kiedy lepiej dla bezpieczeństwa zostać w domu i skorzystać z opcji zakupów online, takie wirtualny spacer dla wielu może być odskocznią. Poczujcie się jakbyście to Wy byli na zakupach 🙂

Wirtualny spacer i zakupy w Jysk

Wirtualny spacer i zakupy w Jysk

Related Posts