RZUĆ WYZWANIE SWOJEJ ŚCIANIE

by Kasia Bobocińska

Pamiętacie metamorfozę mojej ściany w mieszkaniu na wynajem: JAK ZMIENIĆ WNĘTRZE ZA POMOCĄ PLAKATÓW? W salonie zmieniliśmy kolor ścian i kupiliśmy nowe meble a za pomocą plakatów dobranych kolorystycznie dopełniliśmy wystrój wnętrza. To była taka kropka nad “i”. Bez dekoracji ściany wnętrze byłoby puste i niekompletne. Dziś po raz kolejny wezmę udział w akcji: “Rzuć wyzwanie swojej ścianie” i nie zmieniając koloru ścian czy mebli sprawdzę jaki wpływ ma dobór kolorystyki i stylu plakatów na wnętrze.

Tak prezentowała się letnia aranżacja stworzona za pomocą plakatów Stiledo. Wybrałam plakaty pasujące do nowych kolorów ścian w salonie: różowej i ciemno-zielonej.

RZUĆ WYZWANIE SWOJEJ ŚCIANIE

Najbardziej podobała mi się aranżacja z ciemną ścianą z cegły.

Tym razem wybrałam plakaty w bogatej kolorystyce jesienno – zimowej. Inspirując się kolorami złotej polskiej jesieni wybrałam prace w rudościach, złocie, zgaszonych żółciach.

RZUĆ WYZWANIE SWOJEJ ŚCIANIE

Zobaczcie plakaty jakie zamówiłam w Stiledo. Pierwszy zestaw składał się z dwóch plakatów z suszonymi kwiatami oraz plakatu nazwanego “nagie drzewo”. Już bardziej jesiennych dekoracji wybrać się chyba się nie dało!

Druga aranżacja była nieco bardziej różnorodna, bo do kolorów zgaszonych rudości, doszły kolory ciemnego granatu, czerni i złota.

RZUĆ WYZWANIE SWOJEJ ŚCIANIE
RZUĆ WYZWANIE SWOJEJ ŚCIANIE

Piękne jesienne barwy i dekoracja ściany inspirowana naturą, to zupełnie inna propozycja niż galeria w różu i zieleni prezentowana ostatnio.

RZUĆ WYZWANIE SWOJEJ ŚCIANIE
"Zanurzać zanurzać się
w ogrody rudej jesieni
i liście zrywać kolejno
jakby godziny istnienia" - "Jesień" Edward Stachura

W moim zamówieniu nie zabrakło też plakatu z pięknymi pomarańczowymi kwiatami.

RZUĆ WYZWANIE SWOJEJ ŚCIANIE

Na ścianę z czarną cegłą zamówiłam czarno biały plakat z suszonymi kwiatami.

Wybór plakatów Stiledo jest tak ogromny, że za każdym razem mogłabym zamówić ich dziesiątki. Widzę oczami wyobraźni, gdzie mogłabym je zawiesić i niedługo zabraknie mi ścian do dekoracji 😉 Oczywiście żartuję! 

1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10

RZUĆ WYZWANIE SWOJEJ ŚCIANIE – WASZ WYBÓR

Ciekawa jestem, które plakaty podobają Wam się bardziej. Te jesienne czy poprzednie w ciemnej zieleni i różu? Dajcie mi koniecznie znać w komentarzu 🙂

Podobnie jak poprzednio mam dla Was zniżkę na zakupy w Stiledo! Od dzisiaj do 25.10 możecie zamówić plakaty Stiledo z 15% zniżką! Wystarczy, że wpiszecie kod conchitahome15! Jeśli planujecie odświeżyć wnętrze na jesień i zimę to jest doskonała okazja! I to lubię najbardziej! Inspirować Was i jednocześnie dawać Wam możliwość upiększania przestrzeni w okazyjnej cenie! Nie czekajcie do końca, bo poprzednio pisaliście mi w wiadomościach, że za późno trafiliście na mój wpis i zniżka Wam przepadła. 

Related Posts