JAK UPOLOWAĆ LETNIE OKAZJE WNĘTRZARSKIE?

by Kasia Bobocińska

Lato to doskonały czas na polowanie na okazje. W sklepach aż roi się od wyprzedaży na których możemy kupić produkty przecenione 50%-70%. Warto pamiętać tez o tym, że w okresie letnim możemy ustrzelić naprawdę dobre okazje również wnętrzarskie. Właśnie teraz warto pomyśleć dekoracjach, ale także o rzeczach praktycznych do domu. Dziś chciałabym Wam opowiedzieć o tym Jak upolować letnie okazje wnętrzarskie? 

JAK PLANUJĘ ZAKUPY?

Staram się podchodzić do wyprzedaży w sposób jak najbardziej rozsądny (oczywiście mój mąż miałby zupełnie inne zdanie). Jak planuję zakupy? Kiedy coś w ciągu roku wpadnie mi w oko, to zapisuję to i zaglądam w to miejsce w okresie wyprzedaży. Często zdarza się, że mój upragniony produkt jest akurat przeceniony. Oczywiście nie zawsze tak mi się udaje, bo czasami cieszy się on tak dużą popularnością, że wszystko sprzeda się w regularnej cenie. Wtedy niestety muszę obejść się smakiem, bo upragniony produkt przepadł bezpowrotnie . 

Mam też swoją listę wnętrzarskich zakupów must have. Przeprowadzając się do nowego domu nie zabraliśmy całego asortymentu kuchennego. To zrozumiałe, że w nowej kuchni powinny być nowe rzeczy. Część rzeczy uzupełniliśmy od razu, ale na poszukiwanie innych, pasujących do wystroju po prostu nie starczyło nam czasu. Jednym z takich elementów, był na przykład, stojak na ręczniki kuchenne, który wreszcie udało nam się kupić podczas kampanii: Apartament na Manhattanie zorganizowanej przez Zalando Lounge

ZALANDO LOUNGE – NOWE MIEJSCE NA ZAKUPY

Dotąd na Zalando kupowałam głownie fajne, markowe rzeczy w  okazyjnych cenach a ostatnio odkryłam Zalando Lounge, gdzie można upolować też fajne okazje wnętrzarskie. Czym różni się Zalando od Zalando Lounge?  Na stronie Zalando produkty są dostępne w sposób ciągły, aż do wyczerpania zapasów a na Zalando Lounge możemy kupować w trakcie krótkotrwałych  kampanii. Zalando Lounge to klub zakupowy, w którym możemy znaleźć przecenione markowe produkty. I najważniejsza różnica: na Zalando nie możemy kupować z kategorii modnych dodatków do domu a na Zalando Lounge już tak!

Na Zalando Lounge na początku lipca znalazłam dwie świetne kampanie z rzeczami do domu: Szwedzki lifestyle oraz Apartament na Manhattanie. Udało mi się upolować na nich następujące rzeczy:

1. ZEGAR STOŁOWY (95 zł); 2. 2 PACK – KUBEK (52 zł); 3. DZBANEK (55 zł);  4. ŚWIECZNIK SZKLANY (69 zł); 5. TACA (119 zł); 6. PRZECHOWYWANIE (79 zł);  7. MIXOLOGY – PÓŁMISEK (65 zł)

Ta kampania już się zakończyła.

CO JESZCZE MOŻEMY UPOLOWAĆ NA ZALANDO LOUNGE?

Odkąd odkryłam na Zalando Lounge elementy wyposażenia wnętrz nie mogę przestać tam zaglądać w poszukiwaniu nowych kampanii. Zobaczcie co jeszcze wpadło mi w oko z aktualnych kampanii.

Szczególnie warte uwagi są piękne dodatki na stół, których na Zalando Lounge jest całe mnóstwo. Na przykład kampania marki Bloomingville:

1. CÉCILE – Sztućce (65zł);  2.Dzbanek – czarny (65zł); 3. 4 PACK – Kubek – biały (65 zł); 4. Karafka, 39zł ; 5. Półmisek, 95zł; 6. Obrączki na serwetki 4 szt (95zł); 7. Taca, (125zł). 

Ta kampania wkrótce się skończy.

Śliczny zegar do salonu, to było moje marzenie od dawna. Myślałam, że będzie to zegar wiszący, ale kiedy zobaczyłam ten srebrny zegarek, pomyślałam, że on sprawdzi się u nas znacznie lepiej. Zwykle oglądając wieczorem ulubione seriale, czy filmy, totalnie się “zapominamy” i nagle zerkamy na komórkę a jest już po 24. Teraz będziemy dokładnie wiedzieć, jaka jest godzina i nie będziemy tak cierpieć z niewyspania rano!

ZAKUPY PRZEZ INTERNET A KOSZTY TRANSPORTU

Część osób waha się czy kupić daną rzecz przez internet, bo boi się poniesienia kosztów transportu. “Miało być taniej a i tak z transportem wychodzi drożej.” Ze względu na małe dziecko oraz czas na podjęcie mądrej decyzji kupuję prawie wyłącznie przez internet. Uważam, że koszt transportu w wysokości 8-15 zł za wysyłkę, to nic w porównaniu z nerwami, jakie czekają mnie w sklepie podczas wyprzedaży, kiedy rwący tłum szuka “okazji” oraz czasu straconego na dojazd, często w korkach!

Podczas zakupów w Zalando Lounge wydając kwotę 500 zł  udało mi się zaoszczędzić 531 zł. Niektóre rzeczy były przecenione o 30% inne o 50%. A koszty transportu, jakie poniosłam wynosiły zaledwie 9,95 zł. Przyznajcie, ze to bardzo niedużo, biorąc pod uwagę kwotę jaką zaoszczędziłam.

Zresztą, produktów, które wybrałam nie da się kupić stacjonarnie, tylko poprzez Zalando Lounge.

A gdyby okazało się, że przysłane produkty nie spełniają naszych oczekiwań, zawsze możemy je odesłać a Zalando Lounge poniesie koszty transportu.

Jak Wam się podoba salon po małych zmianach? Ja jestem zachwycona tym, że wreszcie mamy nowy zegar a herbata w nowych kubkach i dzbanku nigdy nie smakowała lepiej. 

Related Posts