DIY etykiety na kosmetyki do wydrukowania

by Kasia Bobocińska
Pamiętacie wpis o etykietach na przyprawy? —> Top 19 kuchennych wydruków DIY 
Niedługo potem Kasia z Piątego pokoju pochwaliła się swoim odkryciem. Kiedyś pokazywałam Wam na moim blogu wpis o brązowej butelce. Kto nie chciałby takiej? Tylko po co wydawać 50zł czy nawet 100zł jeśli można wydać 5 zł. Jak zrobić brązową butelkę – pojemnik na mydło dowiecie z wpisu Kasi a ja odszukałam kilka etykiet, które możecie wydrukować lub kupić za niecałe 10zł. I o tym będzie właśnie ten wpis. Zapraszam.

To moje odkrycie za 50zł:

Zobaczcie cały wpis o brązowych butelkach, aby podziwiać piękne inspiracje z nią w roli głównej tutaj (klik)

Kasia podpowiedziała, że w supermarketach Piotr i Paweł można kupić tanie kosmetyki, które po zdarciu etykiety przypominają bardzo moją butelkę i są dziesięć razy tańsze. Cały wpis Kasi tutaj (klik)

 Photo: Piąty pokój

O tym jak pięknie takie butelki mogą się prezentować w łazience przekonywałam Anicja we wpisie: Łazienka w stylu retro, czyli moda kołem się toczy (klik)
 Photo: nietylkoona.pl
Ania zamawiała swoje etykiety od Cienkiej w tym sklepie (klik) za niecałe 10zł a ich testowe wersje możecie zobaczyć u Ystin – tutaj (klik):

Ja z kolei poszukałam takich butelek w Auchan i znalazłam Green Pharmacy za 6,79 mniejsza i 7,09 większa. Minusem jest niestety dozownik, który jest biały. Plusem jest naprawdę zgrabny kształt butelek. Do kuchni sprawdzą się na pewno obłędnie. Nie uważacie?

A tak się prezentują w porównaniu do tej za 50zł. Przełożyłam też dozownik z innej butelki, bo znalazłam jeden w domu:

Photo: Elisabeth heier

Photo: cocolapinedesign.com

Proste naklejki na kosmetyki do pobrania tutaj (klik)

Photo: limeshot.com
Etykiety idealne dla domowego spa możecie pobrać tutaj (klik)  

Photo: liagriffith.com

Oto naklejki w wersji czarnej – pobierz je tutaj (klik):

 Photo:liagriffith.com

Przepis na domowy ekstrakt z wanilii znajdziecie na blogu Bre purposed a etykiety możecie pobrać tutaj

Photo: brepurposed.porch.com

A gdybyście chcieli brązowe buteleczki na przyprawy to etykiety możecie pobrać tutaj (klik). Na blogu Amy Moss znajdziecie natomiast instrukcję jak je postarzyć:

To tak w ramach uzupełnienia wpisu o wydrukach kuchennych. Ja mam spory problem bo znalazłam tyle fajnych wzorów że nie mogę się zdecydować co mogłoby pasować do moich słoiczków. Może macie jakiś pomysł? Ponieważ każdy słoik jest z tak zwanej “innej parafii” trzeba je jakoś ujednolicić i przygotować naklejki zarówno okrągłe jak i prostokątne. Będzie materiał na kolejny post.


Related Posts