WIZYTA W SALONIE FRANKE – DOTKNIJ I PRZEKONAJ SIĘ

by Kasia Bobocińska

Dziś zabieram Was ze sobą w zupełnie nowe i inspirujące miejsce na mapie warszawskiego, czy raczej podwarszawskiego designu. Marka Franke, która jest mi szczególnie bliska, gdyż na co dzień korzystam z ich produktów (AGD, NA JAKIE SIĘ ZDECYDOWAŁAM), właśnie otworzyła swój showroom! To pierwsze takie miejsce w Polsce, gdzie możemy zarówno  uzyskać fachową pomoc, jak i zobaczyć na żywo prawie wszystkie rodzaje asortymentu oferowanego przez markę Franke!  To miejsce, w które na pewno wybiorę się z klientem, gdy będę chciała go zainspirować, na przykład odważna wizją, czarnego ceramicznego zlewozmywaka, który zaprojektowałam do jego kuchni. To miejsce idealne dla wszystkich tych, którzy planują zaprojektować kuchnie i szukają inspiracji. Dla mnie wizyta w salonie Franke zakończyła się miłością do czarnego ceramicznego zlewozmywaka oraz poznaniem kilku nowinek technicznych urządzeń, które będę mogła teraz zaproponować swoim klientom.

WIZYTA W SALONIE FRANKE

Showroom Franke znajdziecie w podwarszawskim centrum handlowym Janki.  To ponad 300 metrów naszpikowanych przepięknymi inspiracjami i trendami kuchennym zlokalizowanymi w jednym miejscu!

WIZYTA W SALONIE FRANKE

Dlaczego warto odwiedzić shoowroom Franke?

Odpowiedź jest bardzo prosta, bo to miejsce pełne inspiracji, w którym gdy brakuje nam pomysłu na wystrój naszej kuchni, możemy szybko znaleźć podpowiedź, również kolorystyczną.

W showroomie znajdziecie pełno tablic inspiracyjnych, moodbardów, które pokażą Wam jak w sposób modny i nieszablonowy możecie zaprojektować Wasze kuchnie. 

WIZYTA W SALONIE FRANKE

Na podstawie takiego moodboardu możemy dobrać kolor frontów, płytek na fartuch kuchenny, podłogę, materiały wykończeniowe, ale także dodatki, tak, aby wszystko do siebie pasowało i zachwycało!

Oczywiście AGD, zlewozmywak i bateria idealnie pasują do zestawu materiałów zaprezentowanych na moodboardzie, więc możemy kupić wszystko w zestawie i nie zastanawiać się, czy jeden bądź drugi element do siebie pasuje.

WIZYTA W SALONIE FRANKE

Przyznajcie sami, że w niektórych rozwiązaniach kolorystycznych można się po prostu zakochać!

WIZYTA W SALONIE FRANKE – DOTKNIJ I PRZEKONAJ SIĘ

Jeśli pracujecie z klientem, który przed dokonaniem wyboru musi wszystkiego dotknąć, sprawdzić, zobaczyć, użyć, to to miejsce jest zdecydowanie spełnieniem Waszych marzeń. 

Oprócz możliwości sprawdzenia, otworzenia wszelkich sprzętów AGD oferowanych przez Franke możemy przetestować też wiele rodzai baterii kuchennych, wśród których są naprawdę zaskakujące i bardzo designerskie modele: 

Dla wymagających klientów, myślę, że możliwość sprawdzenia strumienia wody, jego rozbryzgu, czy ogólnie sposobu korzystania z poszczególnych baterii będzie dużym ułatwieniem w wyborze. Dodatkowo możemy uzyskać fachową poradę i zobaczyć prezentację modnych i niestandardowych rozwiązań! 

W showroomie zaprojektowano w pełni wyposażoną, działającą kuchnię, która zapewne w niedalekiej przyszłości będzie miejscem inspirujących spotkań i warsztatów kulinarnych z gwiazdami. Już wyobrażam sobie te pyszności! 100- LETNI ZAKWAS – RELACJA Z WARSZTATÓW FRANKE

WIZYTA W SALONIE FRANKE

Jeśli planujecie zaaranżować kuchnię i szukacie inspiracji, to koniecznie wybierzcie się do Janek do showroomu Franke a być może zmieni się Wam całkowicie koncepcja! Co więcej, jestem pewna, że poznacie nowinki techniczne, które pozwolą Wam zaprojektować kuchnię nie tylko modną, ale też przyjazną środowisku (CZYSTA WODA PROSTO Z KRANU? JAK TO MOŻLIWE I CZY OPŁACA SIĘ MIEĆ EKODOM?). Sama z wizyty w showroomie Franke wyniosłam cenną wiedzę na temat np. montażu okapu zintegrowanego z płyta w szafce kuchennej. Zajrzałam do szafki, pod szafkę, wszystko sprawdziłam i zmierzyłam. Dzięki tej wiedzy łatwiej mi będzie projektować takie rozwiązania dla moich klientów.

Showroom Franke to świetne miejsce dla projektantów, ale także osób planujących zaprojektować kuchnie i wciąż wahających się jakie rozwiązania kuchenne zastosować aby było modnie i funkcjonalnie! Jeśli chcecie przekonać się jak działają baterie kuchenne filtrujące wodę, system do zarządzania odpadami z praktycznym młynkiem zlewozmywakowym, czy okap kuchenny zintegrowany z płytą, to miejsce powstało specjalnie dla Ciebie!

#franke, #frankepolska #makieitwonderful

Related Posts