Moja lista marzeń

by Kasia Bobocińska
W tym roku jestem wyjątkowo spóźniona. Nie dość, że nie kupiłam jeszcze prezentów, to miałam problem z napisaniem listu do świętego Mikołaja. Ograniczenie się do tych kilku prezentów stanowiło nie lada wyzwanie. W głowie mam tyle rzeczy, które chciałabym mieć. A kto zabroni mi mieć marzenia? To nic nie kosztuje. Takie listy marzeń mają też swoje minusy, dlatego co roku obiecuję sobie, że nie będę się zastanawiać, co chcę dostać, tylko zaufam intuicji innych i postawię na niespodziankę.

1.Album Lo Vintage Detail | Okładka Olive, 75zł
Jak zobaczyłam ten album wiedziałam, że MUSZĘ GO MIEĆ! Najlepiej już teraz chciałabym mieć go w rękach, ale na taką przyjemność warto poczekać. Marzy mi się  poranek w pierwszy dzień Świąt w ciepłej pościeli z albumem w rękach. W zeszłym roku było wspaniale —->Bożonarodzeniowe śniadanie

2. Obiektyw Canon 50mm f1.4, 1,3 tys.zł

W zeszłym roku chciałam Nikona. Nie dostałam go na Święta, ale marzenie
udało się zrealizować w okolicy urodzin. Obecnie Nikon jest już wystawiony Allegro a
ja zbieram sprzęt do Canona. Wystawiając sprzęt fotograficzny  w tym serwisie nie sądziłam, że będę narażona na ciągłe ataki jakiejś szajki złodziei. Wzięli mnie na celownik i próbowali oszukać za pomocą przekrętu nigeryjskiego. Dla niewtajemniczonych: chodzi o to, że wysyła się produkt rzekomo do innego kraju na podstawie przesłanego drogą mailową potwierdzenia przelewu. Pieniądze nigdy nie wpływają na konto a aparatu nie ma.
3. MENU młynek BOTTLE ash/carbon, 2 szt. ok 300zł
4. MENU Teapot czajnik, ok 300zł
Mam MENU na liście już od połowy roku. Remont kuchni zobowiązuje i chcę, żeby w mojej świeżo wyremontowanej kuchni znalazły się rzeczy piękne i wyjątkowe. Na razie jednak ręka mi drży, aby wydać 300zł na czajnik, ale zobaczymy. Może Mikołaj będzie łaskawy.
5. CHEMEX Ekspres przelewowy, 199zł
To kolejne niezrealizowane marzenie. Może nie wiecie, ale jestem nałogową kawiarką. Nie żadna tam rozpuszczalna. Odkąd wróciłam z Mediolanu zaczynam dzień od mocnej kawy. Uwielbiam ją i nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez niej. Dlatego piękny i designerski sprzęt do jej parzenia jest zawsze na mojej liście marzeń. 
6. PROMARKER LETRASET flamastry, szt. ok 12zł
Uwielbiam robić moje projekty w poradniku mieszkaniowym
7. Stemple literki klawiatura, rencami.pl, 40zł
Odkąd widziałam je u Scraperki choruję na nie. Żałuję, że nie mam ich już teraz, bo wszystkie prezenty byłyby podpisane z ich użyciem 🙂
8. Foremki do pierników, ebay, ok 50zł 
Odkąd zobaczyłam je podczas wspólnego gotowania z Anicją zapragnęłam ich całym sercem. Są piękne! —> klik!
9. Bialetti Moka Express, ok.100zł
Równie piękna, co przydatna.  Moja obecna kawiarka nie spełnia ani jednego, ani drugiego kryterium.

 

A do Was już zapukał kurier z zamówionymi rzeczami? Bo rozumiem, że jako „ludzie internetu” ograniczacie udział w przedświątecznym ścisku w galeriach handlowych? A może to też zaliczacie do tradycji świątecznej? Nie ma świętowania bez przepychania, ściskania, gniecenia w tłumie ogarniętym przedświąteczną gorączką? Ja w tym roku 100% prezentów kupuję w internecie. Może z wyjątkiem krótkiej wizyty w księgarni, gdzie wybiorę książki, które i tak później zamówię online.

Related Posts