TRENDY: Ceramic Love

by Kasia Bobocińska
Zwróćcie w tym sezonie uwagę na ceramikę, bo WARTO. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że staje się ona bardzo modna. Wyroby ceramiczne zyskują coraz większą popularność. Elle Decor wskazuje ceramikę jako jeden z trendów na jesień zimę 2015/2016. Najlepiej jakby była z małej manufaktury z tradycjami. Koniecznie ręcznie robiona.

 I nie ważne czy lubimy tą klasyczną ceramikę, jak tą z Bolesławca —>

Cudowne lata 60–ceramika Bolesławiec

 fot. Manufaktura Bolesławiec
Czy wolimy najnowsze korekcje zaprezentowane w Mediolanie, między innymi przez firmę Diesel Living —->

TRENDY: Kosmos

Ważne, aby ceramika pojawiła się w naszym domu i zajęła w nim honorowe zaszczytne miejsce. Wyciągnijcie więc odziedziczone po babci „skorupy”, odwiedźcie targi staroci lub kupcie nowe ręcznie robione wyroby ceramiczne. Nie bójcie się koloru. W Waszych białych wnętrzach niech pojawi się kropla barwy.
Ja po powrocie z Mediolanu byłam zachwycona kosmiczną kolekcją Diesel Living, którą widziałam na Salone del Mobile. Poprosiłam Anię właścicielkę studia Ani Ani, którą poznaliście w poście —>
OKIEM NA DESIGN: ANI ANI w świecie dobrze dobranych kolorów
aby stworzyła mi swoją autorską wariację na temat kosmosu. I wiecie co wyszło? Zamiast kosmosu powstały przepiękne talerze inspirowane morzem. Nie tylko Lazurowym Wybrzeżem, ale naszym polskim Bałtykiem. 
Ania jak zwykle dała z siebie wszystko i stworzyła dwa przepiękne talerze. Jeden jest w kolorze Bałtyku a drugi toni oceanicznej.

Uwielbiam takie energetyczne zestawienia barw.

Przepiękne, niezwykłe, oryginalne. Będą stanowić niezwykłą ozdobę w moim domu i zachwycać gości przy specjalnych okazjach.
A Wam jak się podobają?
Ja poprosiłam Anię o jeden talerz – granatowy. Ona zrobiła dwa. I zielony spodobał mi się jeszcze bardziej niż ten zamówiony. 

Related Posts