MEDIOLAN 2017- 10 kadrów z dnia 2

by Kasia Bobocińska

Dzisiejszy dzień spędziłam na głównych targach Salone del Mobile. Nie był to dzień tak kontrowersyjny jak wczorajszy, ale na pewno obfitował w wiele emocji. Bardzo Was przepraszam za wczorajsze niezbyt estetyczne doznania szczególnie, że moj post trafil do Was akurat w porze śnniadania. Dzis chciałabym Was tylko zachwycić!

Pierwszy dzień na RHO zawsze wygląda u mnie tak samo. Biegam od stoiska do stoiska od hali do hali i strzelam zdjęcia z prędkością karabinu maszynowego. Boję się, że nie zobaczę wszystkiego, jakbym miała zaraz wyjechać a nie spędzić tu jeszcze kilka dni. Gdzieś tak w połowie dnia orientuję się, że lepiej iść sukcesywnie, jak czołg i oglądać halę za halą, bo inaczej człowiek się nabiega a i tak niczego nie zobaczy.

Dziś przygotowałam dla Was 10 najlepszych shotów, czyli ujęć, zdjęć, projektów, czy stoisk z dnia 2. Na szczegółową relację musicie poczekać nieco dłużej, a póki co zobaczcie co ciekawego dziś zobaczyłam. Dzięki temu jestem Wam w stanie przekazać emocje na bieżąco, bo z perspektywy czasu jedne rzeczy przyćmiewają drugie i relacja podsumowująca może wygladać całkiem inaczej.

Chyba największe wrażenie wywarły na mnie lampy. Zdecydowanie hitem tegorocznego Salone del Mobile jest Euroluce. I wierzcie mi, nie jestem wielką znawczynią lamp a mimo wszystko w niektórych przypadkach prawie padam z zachwytu. Na temat tej wystawy napiszę wkrótce a póki co cieszcie oko krótkimi shotami.

Delightful

Ta wystawa to absolutny hit targów. Jak można zachwycać kolorem i światłem pokazało Delightful. Czy wobec takiej ferii barw można być obojętnym? W ogóle podczas targów zauważyłam, że odwiedzający jak zobaczą trochę koloru to mkną do niego z prędkością światła i robią zdjęcia, szczególnie tyczy sie to Chińskich i Japońskich wycieczek. Czy tak bardzo potrzebujemy koloru?

KARMAN

Stoisko jak włoskie podwórko a na nim ustawione stare samochody i motory. Az miło się patrzyło na tak dobrze przygotowane stoisko. Jedyny minus – skupiłam się bardziej na scenografii nż produkcie.

BOCCI

Piękne i delikatne lampy. To nasze pierwsze spotkanie na żywo i uwierzcie mi będzie niezapomniane. Zdjęcia nie oddają tego, jak piekną materią są te lampy.

ARTURO ALVAREZ

KARTELL

Na stoisku Kartella nie dośc, że wypatrzyłam piękne kolory, to jeszcze super retro fotel. W tym roku Kartell zachwycił.

BOFFI

Nic dodać nic ująć. Jest zaskoczenie jest kolor. Jest wrażenie.

BOSA

Zabawny design zawsze w modzie. Lubie to stoisko, lubię ich pomysły z przymróżeniem oka.

ROBERTO CAVALLI

Robert Cavalli jak zwykle zachwyca. Wizyta na tym stoisku to absolutny obowiazek. Fantastyczne kolory i masa inspiracji.

VITRA

Co roku VITRA to mój stały punkt podróży. Lubię oglądać ich ścianę kolorów i inspiracji i zastanawiać się, który z nich będzie kolorem roku 2018.

DIESEL

Diesel to świetna scenografia inspirowana windą i hotelowym korytarzem. Przez niego o maly włos nie zderzył się z lustrem. Zobaczcie jak świetnie można przerobić starą szafę.

Ciekawe czym zaskoczy mnie kolejny dzień. Wkrótce napiszę.

Kolorów w Mediolanie poszukuję wraz ze Śnieżką #dobrydesignzesniezka #trendyzesniezka

Related Posts