ŁOSOSIOWY w akcji: pokój Niny

by Kasia Bobocińska

Niedawno zakończył się kolejny tydzień kolorów w którym przez prezentowałam Wam kolor łososiowy. Myślałam, że na jakiś czas się z nim rozstałam, ale spotkała mnie niesamowicie miła niespodzianka. Klika słów na fb sprawiło mi tak wiele radości:

Witam Pani Kasiu, dziękuje za posty o kolorze łososiowym, pół roku temu urządzałam pokój córki i zdecydowałam się na dodatki w kolorze pastelowego łososia, nawet nie wie Pani jak ciężko było coś znaleźć w tym kolorze, większość rzeczy musiałam pomalować sama :(Pokój wyszedł dosyć słodki ale taki powinien być pokoik małej dziewczynki, w salonie chyba nie odważyła bym się go użyć jest zbyt kobiecy :)Ps. Na pewno wykorzystam pomysł z literkami na tablicy magnetycznej.

Strasznie się cieszę, że mam takich czytelników! To dla mnie nagroda jak Telekamera dla ludzi telewizji. Oczywiście natychmiast poprosiłam o zdjęcia pokoju córeczki pani Agnieszki.

Dzięki temu mogłam zobaczyć przepiękny pokój małej Niny.
Złote kropki wyglądają fantastycznie przy łososiowych dodatkach.

Wszystko jest tu przemyślane i dopasowane kolorystycznie. Pani Agnieszka włożyła wiele pracy w pokój swojej córeczki.

Właścicielką pokoiku jest 
niesforna 3 latka o imieniu Nina. Jest wesołą dziewczynką, która chętnie
bawi się urządzając przyjęcia dla misiów. Nina potrafi wiele czasu spędzać w
swojej kuchni przygotowując rozmaite potrawy.
Świetne połączenie kolorystyczne: łososiowy, koralowy  plus błysk cekinów. Zazdroszczę też wspaniałych królików.

Doceniam wybór dodatków handmade oraz ogrom pracy włożony w dopasowanie wszystkiego kolorystycznie. Pani Agnieszka zna się na trendach. Możemy zobaczyć u niej kule cottonballs, uroczy drewniany domek, półki domki, króliki Maileg, kochanka dziecięca handmade i wiele innych. Mam zamiar sama dopytać gdzie znalazła takie przepiękne i urocze dziergane owoce. Ja też takie chcę!

Ja też jestem mamą trzylatki  i wiele rzeczy, które kupiła swojej córeczce pani Agnieszka są też w pokoju moich dzieciaków. Ja nie mogę pozwolić sobie na taką konsekwencję kolorystyczną bo Lusia dzieli pokój z bratem. Łososiowy jest ciekawszym kolorem dla dziewczynki i nie tak oczywistym jak róż.
To czego brakuje w pokoju pani Agnieszki to jakiś fajny regał, półka w której zmieściłyby się książki i zabawki. Na pewno fajnie wyglądałaby taka półka jaką di pokoju swojej córeczki wybrała Anicja z bloga Anicja’s White Place.
źródło: http://anicja.blogspot.com
Również w takim regale zmieściłyby się dziecięce zabawki:
Przepiękna szafka:
Dzięki, że jesteście. Piszcie do mnie koniecznie. Jeśli nawet nie uda mi się zająć Waszą sprawą od razu (za co bardzo przepraszam) to na pewno odpiszę. I przypominajcie się, nie rezygnujcie.

 Zapraszam na inne posty tygodnia łososiowego:

https://www.conchitahome.pl/search/label/tydzie%C5%84%20%C5%82ososiowy

Related Posts