10 letnich nowości Ikea w 2 różnych stylach

by Kasia Bobocińska
Dziś post na poprawę humoru. A co każdej kobiecie poprawi humor? Zakupy. Letnią porą bardziej odpowiadają mi spacery po sklepach wirtualnych. Ludzi jest mniej i nie muszę narzekać na upał. Dziś zajrzałam miedzy innymi do Ikea w poszukiwaniu nowości i pięknych rzeczy pasujących do letnich stylizacji. Ostatnio pisałam Wam o turkusowym szkle —- > Efekt turkusowego szkła i wrażeniu jakie we wnętrzu można uzyskać za jego pomocą. Sama więc przeglądam sklepy w poszukiwaniu kilku dodatków być może w tym kolorze.
Torby plażowe, fotele na balkon, kolorowa zastawa stołowa, kapelusze to wszystko wystawiamy na światło dzienne latem.  Zobaczcie co znalazłam:

 źródło: 

źródło:
Marzysz o koszu z trawy morskiej? Ikea wychodzi na przeciw naszym marzeniom i proponuje kosz z trawy za niecałe 20 zł. Miła alternatywa dla naszego portfela choć na pewno nie wygląda tak pięknie jak oryginalny kosz Bloomingville o którym pisałam w poście: TRENDY: kosz z trawy morskiej

  1. NIPPRIG 2015, Torba plażowa, trawa morska, 19,99 zł, IKEA
  2. NIPPRIG 2015, fotel, 199zł, IKEA
  3. NIPPRIG 2015, hak, 12,99zł, IKEA
  4. NIPPRIG 2015, czapka 7,99zł, IKEA
  5. DOFTRIK, pled, 49zł, IKEA
  6. DOFTRIK, taca, 29,99zł, IKEA
  7. DOFTRIK, dywan, 49,99zł, IKEA
  8. DOFTRIK, latarenka, 29,99zł, IKEA
  9. DOFTRIK, latarenka, 15,99zł, IKEA
  10. KNAGGLIG, pudełko, 24,99zł

Jak możecie zauważyć znalezione dodatki są w dwóch stylach. Pierwsza kolekcja NIPPRIG nawiązuje do country i możemy w niej znaleźć dodatki z naturalnych surowców jak trawa morska czy wiklina. Co bardzo ważne nie są to przrdmioty drogie. Z racji tego, że są sezonowe nie trzeba wydawać na nie majątku.źródło:    źródło:

Druga kolekcja to zdecydowane nawiązanie do tak ostatnio modnego stylu marokańskiego. Taca za niecałe 30zł to mój absolutny Must have!!! Mam nadzieję, że nie zniknie tak szybko ze sklepu jak zielone garnki na które polowałam zimą. Teraz trzeba tylko sprytnie namówić męża na wycieczkę do znienawidzonego przez sklepu. A Wy znaleźliście coś dla siebie?

Related Posts