Stary niciak

by Kasia Bobocińska

Szaleję w domu. Biegam od drzwi do okna, od okna do drzwi. Nie mogę się opanować. Jedzie do mnie moja przesyłka. Już może…..O właśnie jest! Doczekałam się moja szafka wylicytowana na Allegro już do mnie dotarła. W jednym z postów wspominałam o niej, ale bez szczegółów żeby nie zapeszyć. Właściwe dużej konkurencji nie miałam w licytacji i kupiłam ją za mało okazyjną cenę, ale gdy ją zobaczyłam na żywo wiem, że jest warta każdej ceny. Ponieważ nie miałam konkurencji miałam czas na zastanowienie, obserwowałam ją długo wyczekiwałam do końca. Przyczyna była też inna. Zbliżał się koniec miesiąca a ja na koncie miałam pustki. Wypłata dopiero 10. Co tu zrobić? W końcu ją kupiłam a uprzejmy pan sprzedawca zgodził się poczekać na pieniążki ponad tydzień. I tak oto za 139 zł w moje rączki trafiła ta szafka:Serducho to prezent od męża. Jakoś wyczuł, że będzie pasowało do zielonej sypialni. Będzie wisiało na oparciu łóżka. Szafka tak mnie zachwyciła, że teraz ciężko mi będzie przerobić ją na to, do czego została kupiona a mianowicie na szafkę pod umywalkę. Nie mogę myśleć o dziurze, którą trzeba będzie wywiercić w jej blacie! To istne barbarzyństwo. Poszukuję już od miesiąca ładnej i w miarę taniej umywalki nadblatowej. Ale niestety albo cena nie ta albo nie pasuje do szafki. Może ktoś widział umywalkę odpowiednią dla tej szafki ale w rozsądnej cenie?

Related Posts

8 komentarzy

Anonimowy 16 lutego 2009 - 12:18

Szafka jest piekna. rzeczywiscie mnie tez byloby jej szkoda dac pod umywalke. Rozumie Cie doskonale.
Violcio11

Reply
Anonimowy 17 lutego 2009 - 18:52

Powinnaś zajrzeć do Ikea. Mieli tam półokrągły model umywalki nablatowej. Niezbyt drogi. Pasowałby. Pozdrawiam . Agnieszka:)
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/60094581

Reply
CONCHITA 17 lutego 2009 - 19:48

Ładna!Nawet wymiarami by pasowała. Dzięki Aga!

Reply
Asia 18 lutego 2009 - 18:52

Jesli chodzi o umywalke-nie mam pojecia-ostatnio zupełnie na nie nie zwracam uwagi.
Szafka naprawde fajna i cena również atrakcyjna! Choc rozumiem Twoje dylematy co do wiercenia w niej dziury to jednak uważam, ze pomysł z umywalka na niej jest bardzo trafiony. Bedzie wyglądać super. Odwagi i do dzieła!
Tez mam niciak, który własnie wywędrował do przemalowania ale gdzież mu do urody tego Twojego!!!

Reply
Kamilcia 18 lutego 2009 - 20:00

rewelacyjna szafka 🙂 i jakoś cena nie wygląda na bardzo wygórowaną 😉

Reply
Julia 24 lutego 2009 - 20:23

piękna szafka! może jednak odważysz się na umieszczenie na niej umywalki…będzie pięknie…

Reply
CONCHITA 24 lutego 2009 - 20:57

Tak! Już wiem na pewno że będzie stała na niej umywalka 🙂 być może ta :http://www.mizar.pl/Hybner/13620
jakoś początkowo upierałam się na owalną ale teraz chyba skuszę się na tą!

Reply
antyki-starocie.blogspot.com 23 stycznia 2011 - 18:45

Rzeczywiście bardzo ładny niciak i aż szkoda go przerabiać. Piszę swój komentarz dosyć późno od opublikowania powyższego postu i jestem ciekaw co ostatecznie się stało ze stolikiem. Pozdrawiam, Tomek.

Reply

Leave a Comment