E-BOOK "TRENDY KOLORYSTYCZNE 2025"

Poznaj najnowsze trendy kolorystyczne, zobacz mnóstwo pięknych wnętrz i zainspiruj się! 

Nie potrzebujesz wyjeżdżać do Mediolanu, możesz zobaczyć i poczuć klimat najpiękniejszych wnętrzarskich realizacji nie wychodząc z własnego domu. Zobacz ponad 100 pięknych zdjęć i poznaj najnowsze trendy wnętrzarskie! 

premiera 10 maja 2024.

premiera 10 maja 2024.

z myślą o tobie przygotowałam ALBUM

TRENDY KOLORYSTYCZNE 2023

Minimalist Neutral Multi Device Computer Mockup Website Launch Instagram Post

co ZNAJDUJE SIĘ W E-BOOKU?

Fotografuję korzystając z profesjonalnego sprzętu: aparat Canon 5D Mark IV + obiektyw Sgigma Art 35 mm oraz Sony Alpha 7 IV+ obiektyw Sony Zeiss 35mm

wybierz najlepszą
dla ciebie opcję:

wariant 1

197 zł  89zł

wariant 2

317 zł  129zł

 

 

czy ten e-book jest dla ciebie?

tak, jeśli

nie, jeśli

WITAJ, JEŚLI MNIE NIE ZNASZ TO:

Nazywam się Kasia Bobocińska Czerwińska, pod koniec roku 2021 wydałam książkę  „Pomysł na dom”, w której pokazuję, jak samodzielnie projektować wnętrza krok po kroku. W 2024 roku na rynek wydawniczy trafiła moja druga książka „Weekendowe metamorfozy” o samodzielnych remontach i aranżacji wnętrz.

Od 17 lat prowadzę bloga wnętrzarskiego Conchita Home, gdzie dzielę się moją pasją do wnętrz, designu, architektury i trendów.  Kocham kolory  i od prawie 10 lat tropię trendy wnętrzarskie na targach w Mediolanie. Uwielbiam mój stary przedwojenny dom, który z pasją remontuję.

W wolnych chwilach chwytam młotek, wkrętarkę oraz inne narzędzia i robię #samodzielneremonty. Inspiruję innych do małych i dużych zmian w przestrzeni.

CONCHITA HOME