ZAPROJEKTUJ ZE MNĄ WNĘTZRE KROK PO KROKU

Poczuj się jak projektant wnętrz i
zmierz się z wyzwaniem, jakim będzie samodzielny projekt wnętrza.

Nie potrzebujesz znać żadnego programu, wystarczy Twoja kreatywność oraz zrozumienie potrzeb klienta.

z myślą o tobie przygotowałam kurs

zaprojektuj wnętrze krok po kroku

Napisz, dlaczego warto dołączyć do kursu.

Kopia Projekt bez nazwy

co dokładnie otrzymasz dołączając do kursu?

JESTEŚ GOTOWA NA NOWE WYZWANIA?

PLAN WYZWANIA

Moduł 1

Analiza wnętrza, poznanie klienta
 1. Pierwszy etap wyzwania to dokładne poznanie klienta, oraz analiza wnętrza, które będziemy projektować. Jego planu, zalet i wad.
 2. Film wprowadzenie do projektu wnętrza
 3. E-book Profil klienta
 4. E-book Charakterystyka wnętrza

Moduł 2

Przygotowanie Moodboard'u
 1. Drugi etap to przygotowanie moodbard’u wnętrza, które projektujemy. To jeden z najważniejszych etapów w procesie projektowania. To dzięki niemu „sprzedajemy” swój pomysł, koncepcję na wnętrze. W tym module nauczysz się jak  tworzyć piękne moodboardy.
 2. Film wprowadzenie do tworzenia Moodboardów
 3. Mini Kurs Pinterest dla projektantów wnętrz
 4. Mini Kurs Canva dla projektantów wnętrz
 5. Szablon Canva z Moodboardem do edycji
 6. E-book Moodboard Workbook

Moduł 3

Układ funkcjonalny
 1. Tego dnia nauczysz się pracować z układem funkcjonalnym. Bez żadnego programu, za pomocą prostych narzędzi, poznasz zasady tworzenia pięknych i funkcjonalnych wnętrz!
 2. Film wprowadzenie do tworzenia układów funkcjonalnych
 3. E-book Układ Funkcjonalny

Moduł 4

Kosztorys, budżet i lista zakupowa
 1. Dzisiaj nauczysz się pracować z budżetem klienta, tworzyć kosztorys i listę produktów do dokonania zakupów.
 2. E-book Budżet

Dzień 5

Podsumowanie wyzwania i prezentacja projektów
 1. Tego dnia omówimy i podsumujemy nasze projekty. Dowiesz się, czy wszystko ze sobą współgra pod względem kolorystyki, stylu oraz czy wnętrze jest funkcjonalnie zaprojektowane. Nauczymy się też w sposób estetyczny prezentować projekt klientowi.
 2. Film: Wprowadzenie do prezentacji dla klienta
 3. Film: Prezentacja dla klienta w praktyce

wybierz najlepszą
dla ciebie opcję:

wariant 1

197 zł  97zł

wariant 2

317 zł  197zł

KURS jest zapisem wyzwania, jakie miało miejsce w kwietniu 2022
Jeśli potrzebujesz omówić ze mną swój projekt wybierz opcję z konsultacją.

20 MINUTOWA INDYWIDUALNA KONSULTACJA W CELU OMÓWIENIA TWOJEGO PROJEKTU. TY I JA I TWÓJ PROJEKT.

Powiem Ci co zrobiłaś dobrze a co warto by było dopieścić. 

Będzie mi bardzo miło się z Tobą spotkać w celu omówienia Twojego projektu. Wybierz dogodny dla ciebie termin spotkania oraz przygotuj wszystkie dokumenty do omówienia wcześniej. Prześlij mi je na maila: conchitahome.blog@gmail.com co najmniej 24 h przed spotkaniem. Na Twojego maila prześlę Ci linka do spotkania w umówionym przez Ciebie terminie

zobacz, co KURSIE MÓWIĄ KURSANCI:

„Najcenniejsze jest dla mnie to, że dzięki temu Wyzwaniu zrobiłam pierwsze kroki w projektowaniu wnętrza. Z radością zaczynam myśleć o urządzaniu swojego domu, choć widzę jeszcze bardziej realnie ile pracy mnie czeka. Wyzwanie było bardzo pracochłonne, ale ukończenie projektu dało mi dużą satysfakcję. Cieszę się, że się nie poddałam. Zyskałam nową wiedzę o platformie Pinterest, odkryłam nowe funkcje w Canvie, dowiedziałam się jakie są etapy projektowania, jak stworzyć kosztorys i przejrzystą listę zakupową. A największym odkryciem były rozszerzenia w Chromie i strona do skracania linków 😀 Takie małe rzecz, a ile mogą ułatwić. Dziękuję za ten czas.

ALEKSANDRA

„Przede wszystkim nie spodziewałam się takiego ogromu pracy nad, wydaje się, łatwym do urządzenia pomieszczeniem, jakim jest sypialnia. Zaskoczyły mnie bardzo możliwości jakie daje Pinterest i Canva. Kiedyś miałam okazję brać udział w szkoleniu z Canvy, ale dopiero u Ciebie dowiedziałam się, że może ona współpracować z Pinterestem. Największym jednak zaskoczeniem była możliwość pobrania kodu koloru ze strony oroducenta farb. W życiu bym na to nie wpadła 🙂 Od niedawna prowadzę swoją stronę i przyporządkowanie odpowiedniego koloru do moodboardu zajmowało mi wieki. Myślę, że teraz ułatwi mi to pracę.”

JULITA

KUP KURS i zacznij
przygodę z projektowaniem

Poprowadzę Cię krok po kroku przez cały proces projektowy

WITAJ, JEŚLI MNIE NIE ZNASZ TO:

Nazywam się Kasia Bobocińska Czerwińska, pod koniec roku 2021 wydałam książkę  „Pomysł na dom”, w której pokazuję, jak samodzielnie projektować wnętrza krok po kroku.

Od 15 lat prowadzę bloga wnętrzarskiego Conchita Home, gdzie dzielę sie moją pasją do wnętrz, designu, architektury i trendów.  Kocham kolory oraz mój stary przedwojenny dom, który z pasją remontuję.

W wolnych chwilach chwytam młotek, wkrętarkę oraz inne narzędzia i robię #samodzielneremonty. Inspiruję innych do małych i dużych zmian w przestrzeni.

CONCHITA HOME