MAgazyn premium

Dołącz do magazynu premium:

Członkostwo 2 zł/tydzień

Co zyskasz dołączając do magazynu?

Wartościowe artykuły bez reklam:

W magazynie klubu otrzymujesz dostęp do premium artykułów, które wprowadzą Cię w świat pięknego designu, zainspirują i zmienią Twoją estetykę i postrzeganie designu. A w przeciwieństwie do tradycyjnych magazynów wnętrzarskich nie natkniesz się na każdym kroku na uciążliwą reklamę.

Artykuły na życzenie:

Czy możliwość decydowania o tym, co chcesz przeczytać, jest warta 2 zł? Dołączając do magazynu, masz wpływ na treści, jakie są w nim publikowane. Dzięki opcji (Artykuł na życzenie) możesz zamówić artykuł na wybrany przez Ciebie temat z zakresu projektowania wnętrz i zyskać odpowiedź na nurtujące Cię pytania.

Dostęp do społeczności Pasjonatów wnętrz:

Każdy artykuł premium, będzie również opublikowany w formie pdf. To tak jakbyś kolekcjonował małe e-booki z zakresu: projektowania wnętrz, designu, architektury. O teraz inspirujący artykuł lub tutorial nie zniknie Ci w morzu inspiracji, tylko zachowasz go na później, aby wrócić do niego, gdy masz czas na relaks.

Niech Magazyn klubu Pasjonatów wnętrz stanie się dla Ciebie miejscem pełnym inspiracji, gdzie poszerzać będziesz swoją wiedzę o kolorach, trendach, designie, najpiękniejszych architektonicznych realizacjach.

Conchita Home
Conchita Home@conchitahome
Czytaj więcej
Nazywam się Kasia Bobocińska Czerwińska, jestem autorką książki „Pomysł na dom”, w której pokazuję, jak samodzielnie projektować wnętrza krok po kroku.Od 15 lat prowadzę bloga wnętrzarskiego Conchita Home, gdzie dzielę się moją pasją do wnętrz, designu, architektury i trendów. Kocham kolory oraz mój stary przedwojenny dom, który z pasją remontuję.