zaprojektuj
wnętrze
Krok po kroku 2

Poczuj się jak projektant wnętrz i
zapisz się na bezpłatne wyzwanie

PODCZAS 10 DNIOWEGO WYZWANIA ZAPROJEKTUJEMY WSPÓLNIE JEDNO WNĘTRZE

ZACZYNAMY W poniedziałek 03.07.2023

Każdego dnia wyzwania rano na skrzynkę mailowa wyślę Ci wiadomość z planem działania na dany dzień. Mail może zwierać  woorkbook, zaproszenie na live lub nagranie video.

W ramach wyzwania otrzymasz dostęp do:

-worbooków

– krótkich nagrań video

– zapisów live’ów

– wsparcia na grupie „Pomysł na dom”

W ramach wyzwania zaproszę Cię na 3 live’y na grupie „Pomysł na dom”, gdzie będziemy omawiać nasze postępy i ewentualne problemy.

JESTEŚ GOTOWA?

PLAN WYZWANIA. 

Dzień 1

3.07 LIVE Jakie wyzwania niesie za sobą projektowanie pokojów dla młodzieży?

Live wprowadzający. Pierwszy etap wyzwania to dokładne poznanie klienta a w tym przypadku kompromis pomiędzy tym czego oczekuje rodzic a tym czego chce dziecko.

Dzień 2

4.07 Poznaj swojego klienta/klientow

Analiza potrzeb klienta. Przygotowanie listy pytań oraz przeprowadzenie wywiadu z klientami. Znalezienie wspólnego kompromisu. Samodzielna praca z workbookiem. 

Dzień 3

5.07 Analiza wnętrza

Dokładna analiza wnętrza, jego zalet i wad. Jakie ograniczenia niesie za sobą to wnętrze? Czy masz już pomysł na jego zaaranżowanie? Pierwsze przymiarki do układu funkcjonalnego

Dzień 4

6.07 Przygotowanie Moodboardu w Canva

Drugi etap to przygotowanie moodbard’u wnętrza, które projektujemy. To jeden z najważniejszych etapów w procesie projektowania. To dzięki niemu „sprzedajemy” swój pomysł, koncepcję na wnętrze. W tym dniu nauczysz się jak  tworzyć piękne moodboardy.

Dzień 5

7.07 Dopracowywanie moodbardu

Stworzenie dobrego moodboardu to prawdziwa sztuka, dopracuj go, aby był naprawdę piękny. Zapisuj swoje pomysły na dodatki i meble – przydadzą Ci się do stworzenia listy zakupowej.

Dzień 6

8.07. Koncepcja, moodboard, lista zakupowa

Masz już pomysł na wnętrze? Koncepcja gotowa? Lsta zakupowa powoli się tworzy? Wiesz juz jak zaprezentować goklientowi i oszacować koszty tego projektu?

Dzień 7

9.07. LIVE 2 Jak „sprzedać projekt" za pomocą moodboardu - omówienie Waszych prac

Zapraszam Cię na drugi Live, gdzie omówimy Wasze dotychczasowe postępy oraz prace w postaci moodboardów.  Uzyskasz cenne wskazówki dotyczące stworzonej przez Ciebie koncepcji.

Dzień 8

10.07 Układ funkcjonalny

Tego dnia nauczysz się pracować z układem funkcjonalnym. Bez żadnego programu, za pomocą prostych narzędzi, poznasz zasady tworzenia pięknych i funkcjonalnych wnętrz!

Dzień 9

11.07 Kosztorys, budżet i lista zakupowa

Dzisiaj nauczysz się pracować z budżetem klienta, tworzyć kosztorys i listę produktów do dokonania zakupów.

Dzień 10

12.07 LIVE 3 Podsumowanie wyzwania i sesja Q&A

Podsumowanie wyzwania i sesja Q&A. 

dołącz już dziś i zacznij PROJEKTOWAĆ

Zobacz jak wygląda proces projektowy od kuchni i zacznij działać już dziś!

WITAJ, JEŚLI MNIE NIE ZNASZ TO:

conchita

Nazywam się Kasia Bobocińska Czerwińska, pod koniec roku 2021 wydałam książkę  „Pomysł na dom”, w której pokazuję, jak samodzielnie projektować wnętrza krok po kroku.

Od 15 lat prowadzę bloga wnętrzarskiego Conchita Home, gdzie dzielę sie moją pasją do wnętrz, designu, architektury i trendów.  Kocham kolory oraz mój stary przedwojenny dom, który z pasją remontuję.

W wolnych chwilach chwytam młotek, wkrętarkę oraz inne narzędzia i robię #samodzielneremonty. Inspiruję innych do małych i dużych zmian w przestrzeni.

CONCHITA HOME